Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinder, badoo, és facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder, badoo, és facebook társkereső appok, másnal hogy alakul?

Figyelt kérdés

Mind a 3 fent can a telómon. Semmi match em nincs. Csak külföldi lányokkal illetve 1 2 szó szerint kövér lánnyal. Tinderen pedig Mindenkit jobbra húzok (direkt) es semmi. Ez matematikai képtelenség. Badoon szintén. Facebook ismerkedő részén szintén nagy nulla találat. 1 éve már es zéró:) ez mi mar..

Szerintem itt valami nem kerek. Nem tudom elhinni hogy egyetlen lánynak sem vagyok szimpatikus akiket jelölök:D


2021. aug. 18. 19:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát én sem ütöm meg nagyon azt a szintet amit megkell a netes társkeresőkön. Ott alig adnak a lányok nekem visszajelzést de a valóságban már néhány feltűnően megbámult. Ha kicsit odatenném magam akkor odamennék hozzájuk ismerkedni.
2021. szept. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!