Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik sikertelenek a nőknél, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik sikertelenek a nőknél, a nők irreális elvárásai miatt, azok az LMBTQ-nál melegebb fogadtatásra találhatnak?

Figyelt kérdés

#ismerkedés #LMBTQ #Meleg fogadtatás
2021. aug. 24. 17:16
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
27%

20. Te sem így viselkedsz sem más fórumokon, sem a való életben, sem ismerkedéskor egy kiszemelteddel, ahogyan most itt viselkedsz. Ezzel mindenki így van férfi és nő is. Te sem mutatnád meg pl a gyakoris felhasználódat egyetlen embernek sem. Ez ilyen. Mindenki a legjobb oldalát próbálja mutatni ismerkedéskor.


"Biztos naponta kapjátok a privátokat az ismerkedni vágyó nőktől, akiket megragadott a személyiségetek. Ugye?"

Mi?

Egy: A nők szinte soha nem kezdeményeznek, vagy 1 olyan alkalomra jut 100 olyan, amikor férfi kezdeményezett.

Kettő: Ki a here akarna itt ismerkedni a gyk-n, ami nem is erre való?

Három: Ahogy már máskor a nők is mondták (és a férfiak is tudják), a nőknél való sikereknek nagyon kevés köze van ahhoz, hogy kedves, rendes, jófej-e az ember. Inkább tökösség, magabiztosság, jó duma kell, ismerkedéskor sajnos morálisan mindegy, hogy amúgy te jó vagy rossz ember vagy-e, nem ez alapján fogsz megtetszeni egy nőnek.

2021. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
19%

Poen, hogy a frusztralt leanyzo pont azt kritizalja, amit most eppen o is ad magabol.

Neten okoskodo senkit🤷 te tudod...


Amugy a masik degradalasa (pl incelezese) meg hasonlo habzo szaju frocsoges, tok ugyanaz, amit az incelek csinalnak. Ostoba frusztracio levezetes, es a sikertelenseg masokra fogasa. Te sem vagy jobb muci, ugyanaz a szinvonal.



De ugye...o egy no....o tokeletes, a no nem frocsog, ot nem bantja semmi, igaza van, szenved es el van nyomva. Ha o incelezik, akkor igaza van es ha masokkal vitatkozik a neten erveles nelkul, max divatos szavakat frocsogve az nem annak a jele, hogy nincs pasija, mert senki nem akarna vele jarni (vagy a hercegnonek semmi nem jo), hanem annak, hogy o egy igazmondo meses leny, maga a tokeletesseg blablabla.



Hisztis kislanyok.

2021. aug. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
68%

#21:

Az a rossz hírem van, hogy én pont ilyen köcsög vagyok mindenhol, és pont letojom, hogy kinek nem tetszik.

A férjem meg simán beleolvas(hat), néha én olvasom fel a baromságokat, jókat röhögünk. Bármikor beléphet, elolvashat minden szót.

Bármikor, bárki előtt merem vállalni az őszinte véleményem.

Azt nem tudom, hogy milyen gyakori, de még velem is volt olyan, hogy egy nő rámírt, mert azt hitte, hogy pasi válaszolt. Ha veled senki se ismerkedik se online, se a való életben, akkor veled van a baj.


De ne hidd azt, hogy valakinek nincsenek elvárásai, csak mert meleg. Nagyon is tévedsz! Nem sok meleg fiút (vagy lányt) ismerek, de inkább az jellemző rájuk, hogy nagyon is odafigyelnek a külsőre. A férfiak inkább vizuálisak, és ez a melegekre is igaz. Viszont náluk is kevés a külső önmagában, egy tartós kapcsolatot a belső értékek határoznak meg.


Az egész világ nem fog megváltozni azért, hogy neked ne kelljen változtatni semmin. Szánalom.

2021. aug. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
77%

#22: Tehát te úgy gondolod, hogy a személyiséged csodálatos, csak ez egy őszinte beszélgetés során nem derül ki, mert nem játszol szerepet.

Oké. 👍

2021. aug. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
24%

Wow


5perc sem telt el, de mar megy a kontrazas...nem is tudom ki a vesztes🤷


23 szociopata vagy.a ferjed nem sajnalom, ha neki ez a taplo stilus tetszik...hala az egnek, hogy mindig lehet mas nobol valasztani.


Sok sikert...omg...🤦

2021. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
52%

"Azért az itteni nők is ugyanolyan kemények, hogy mindig azt hozzák ki, hogy a férfiak mindenben hibásak, a nők pedig semmiben."


Miért kell amúgy egyáltalán hibást keresni? Miért kell utálkozni? Miért nem lehet békében élni?

2021. aug. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
62%

Ééééérteeeeed, "melegebb" fogadtatásra. Ha ha ha ha (Glados hangszínnel)


Nem is tudom kiknek sértő leginkább ez a kérdés. A melegeknek, a ronda férfiaknak vagy a nőknek?


Mindegy, a troll rögtön hármas kombót ért el.

2021. aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
31%

23. De nem is tudod ki vagyok, mármint nem is írtam még magamról semmit. Pl ilyet, hogy nem ismerkedik velem senki. Volt már több éves kapcsolatom, sok nőnek szoktam tetszeni, 27 éves vagyok, nem incel. Most épp külföldön dolgozom, de legutóbb tavasszal voltam nővel. Online is pl Tinderen havi 50 matchem simán van.


Mivel nő vagy, te sokkal könnyebben vállalhatod a véleményed a nyilvánosság előtt, mert a női narratíva van mindenhol nyomva, a sajtóban, a közbeszédben, de akár egy nagyobb ismerősi társaságban is. Egyrészt több a white knight férfiban is (női talpnyaló, mindenben egyetért a nőkkel), mint nőben aki a férfiak (akármilyen panasza) mellett áll ki.

Ilyenekre gondolok, hogy pl arról mehet a hiszti, hogy a nőket a férfiak tárgyiasítják, de arról egy férfinak nem lehet jogos panasza, hogy úgy érzi a nők pénztárcának nézik őt. Az egyiknek minden jogos vagy jogtalan panasza meghallgatásra talál, a másiknak eközben kuss a neve. Érted, tehát egyenlő felek párbeszéde helyett most is az megy, hogy az egyik mindenben hibás, a másik semmiben és kb el van felejtve, hogy mind emberek vagyunk és pl a nemi különbségek amúgy a lényünknek, identitásunknak szűk szeletét adják, nem csak ez határoz meg minket és lehetne pl közös nevezőket találni.

2021. aug. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
25%

"Kultúrált beszéd, testi higénia, élni hagyás"


Sok nőnek az élni hagyás annyit jelent, hogy a pasinak akár azt is el kell(ene) néznie, ha a nő a pasija mellett szeretőt tart...

2021. aug. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
15%

Ne vitatkozzatok már a nőkkel! A gyk az ő szemétdomjuk, itt csak nekik lehet igazuk! Aztán ezzel a pökhendi nagyképű viselkedésükkel pont ők provokálják ki maguk elleni utálatot, erre vissza támadnak, majd a femina kommandó felpontozza önmagát... ezzel még nagyobb arccal térnek vissza.


Az egyik bálna, a másik lelki rokkant mert az apja verte az anyját, a harmadik olyan jól választott hogy rommá csalta őt a nagy ő, a negyedik hozzáment valami dologtalan függőhöz, az ötödiket otthagyták 3 gyerekkel stb.


Na ezek osztják itt az észt. Fingjuk nincs milyen egy normális férfi vagy család, világít a szemük a férfi gyúlölettől. Ezek(nem ők) nevezik magukat objektív és felvilágosut nőknek. Ezek bammeg... aztán jönnek a stílussal, inceleznek, meg hogy egy névtelen fórumon hogy szólnak hozzájuk. Hát pont úgy, amit megérdemelnek. Ha már farok méregetés, miben mérjük össze magunkat? IQ, EQ? Család? Életben elért sikerek? Külső? A párunk külseje? Vagy hogy környezetünknek mi a véleménye rólunk? Munkahely? Egzisztencia? Hmmm? Melyik legyen? Az összes?


Pofáztok itt látatlanba, meg a kulturát emlegetitek. Engem már nem érint a dolog, de látom mi volt régen, látom mi van ma. Hát piszkosul rossz az irány, azt meg el lehetne felejteni, hogy kompletbe a férfiak nyakába varrjátok a dolgot. Na itt kezdődik az objektivitás.

2021. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!