Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, akik nem szeretik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik nem szeretik az Inceleket, jótékonysági alapon lefeküdnétek velük?

Figyelt kérdés
Így csökkenne a számuk és előbb utóbb elfogynának!

2021. aug. 24. 20:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%
Akkor inkább kezdd el szétosztani a vagyonodat a betörők között, így csökkenne a számuk és és előbb utóbb elfogynának!
2021. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
74%
Igen, de nem válogathatnának, muszáj lenne teljesíteniük. Ha nem áll fel rám (ronda vagyok, hahaha 😈), akkor nincs jónő helyettem, marad a kémiai kasztráció.
2021. aug. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 moozygoo ***** válasza:
70%
Napi elmebeteg kérdés
2021. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
38%
Mondjuk azért azt továbbra sem értem, hogy mi a baj az incelekkel. Az incelek olyan pasik, akik nem tudnak csajozni. Az nincs benne, hogy erőszakosak is. Rengeteg olyan pasi van, akin ilyen-olyan okoknál fogva átnéznek a nők. Miért olyan nehéz ezt elhinni?
2021. aug. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
83%
15-ös, itt most nem is az olyan férfiakról van szó, akik nem kellenek a nőknek, de nyugisan elvannak így is, hanem azokról, akik emiatt szidják az ellenkező nemet és rosszabb esetben szélsőségesek is. Nem hinném, hogy ez a többség, viszont ők a hangosabbak és így az incelekről sokaknak már rögtön ez ugrik be és ezért a negatív hozzáállás. Azzal nincs senkinek semmi baja, hogy valaki egyedülálló és mindig az is volt.
2021. aug. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
29%
16: Magyarul akkor most vallottad be, hogy bizony vannak olyan férfiak, akik önhibájukon kívül nem kellenek senkinek. Most az, hogy néhány "beradikalizálódik", hát sajna ez ilyen. Mit lehet velük kezdeni?
2021. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem azt mondtam, hogy önhibáján kívül nem kell senkinek, csak azt, hogy legalább nem anonim oldalon szidja a nőket és osztogatja a különböző elképzeléseit. Attól még lehet vele sok egyéb gond is, amiért kerülik a nők. De az is lehet, hogy semmi komoly probléma nincs vele, csak egész nap ott ül a 4 fal között, barátai se nagyon vannak, élőben nem mer kezdeményezni senkinél és társkeresőn is annyira futja neki, hogy szia, mizu. Ezzel a típussal nincs semmi bajom, soha nem is szidtam őket, de azért lássuk be, ha semmi erőfeszítést nem tesz, akkor nem csoda, ha nem jön össze neki semmi. Főleg ha még az elvárásai is magasak.
2021. aug. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
56%
#5 visítok a röhögéstől XDD
2021. aug. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
88%
Feküdj le te a "nehéz sorsú" társaiddal. :D "Jónak lenni jó".
2021. aug. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
88%

Nem, nem vagyok Máltai Szeretetszolgálat nyafogó pasiknak. Megérdemlem, hogy olyan férfival feküdhessek le, aki vonz és aki komoly kapcsolatban gondolkodik velem.


Nem azért nem szeretik a turbóinceleket a nők, mert nem dugtak még, hanem a bicskanyitogató nőgyűlölő stílusuk és az uszításuk miatt.

2021. aug. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!