Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csalnak a férfiak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalnak a férfiak az életkorukkal a társkeresőn?

Figyelt kérdés
Az egyik 7, a másik 8 évvel fiatalabbnak írja be magát, mint a valós kora. Szomorú vagyok és csalódott. Én nő létemre mindig a valós koromat adtam meg... De most már fiatalítani fogom magam. :)))

2021. aug. 24. 23:09
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Akkor aztán előrébb leszel vele 😅
2021. aug. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Amiért a magasságukkal is 😂😂😂
2021. aug. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
48%
Baromi érett viselkedésre vall ez tőled :D zsák a foltját, szokták mondani.. aztán csodálkozol, hogy az ilyenek találnak be? :D
2021. aug. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Csak vicceltem. Soha nem írtam be mást és mostantól sem fogok. :)
2021. aug. 24. 23:35
 5/38 anonim ***** válasza:
52%

Nőknél muszáj fiatalitani mert nem latszik a koruk. A pasik lesznek csak amolyan trottyok :D


Madonna is ha beirná társkerin hogy sacc 60 éves, szegénynek csak nagytaták irnának :D

2021. aug. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
71%

5

Hát ezen jót mosolyogtam:D

Hollywoody sztárok között nyugodtan végigmehetsz:D

Madonna meg ha beír 60-at, ha nem akkor se tűnik fiatalabbnak.. sőt:D

2021. aug. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
79%

A sok vén fhasz meg azt gondolja, hogy a ronda fejét ha 30-nak hazudja, jobban vevők lesznek rá a fiatal lányok? Mert nem.


Írhat bárki bármit, mások szemében annyi idős lesz, amennyinek kinéz.

2021. aug. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
51%
Ezek amúgy olyan hazugságok amiket a nők is csinálnak, úgyhogy nem kell pánikolni:D Kor letagadás, képretusálás, szándékosan tokátlan kép feltöltés. Vannak praktikák ott is:D
2021. aug. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
21%

1.: Mert sok nő esélyt sem ad, ha elmúltál 30.

2.: Amiért SOK nő is hazudik a koráról, súlyáról, exeiről, meg főleg, hogy egy aranyásó K.

2021. aug. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
96%

Valószínűleg azért hazudnak, mert társkeresőkön ugye be tudsz állítani preferenciákat, hogy milyen korúakkal szeretnél ismerkedni... és az ő korosztályukat nem keresik azok, akikkel szeretnének megismerkedni...

Engem pl. negyvenesként hatvanévesek akartak megismerni... én őket nem. Elég fiatalosnak tartom magam, egy ideig 55 volt nálam a beállított max. korhatár, de beszélgetve pár ötvenessel rájöttem, hogy abszolút nem az én világom... nem is vonzódom hozzájuk és semmi közös nincs bennünk. Nálam fiatalabbakkal még inkább meg szoktam találni a közös hangot - a barátaim is inkább harmincasok, mint negyvenesek...

2021. aug. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!