Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szülők, ti hogyan fogadnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők, ti hogyan fogadnátok, ha a 20éves fiatok egy 30éves nővel járna?

Figyelt kérdés

2021. aug. 25. 09:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Hogy remelem kinövi es csak egy luk
2021. aug. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Semmit, mi olyan furcsa ebben?
2021. aug. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%

Először bizonyára meglepne, hiszen a fiam 20 évesen még tanult, a 30 éves nő pedig már dolgozik.Felmerülne bennem a "behálózás", az,hogy ennyi idősen már bizonyára komoly kapcsolatra, esetleg gyerekre vágyik, a fiam meg még inkább gyerek mint arra vágyna...

Nem tudom hogy kezelnénk az anyagi részét, hiszen én szülőként finanszírozom a tanuló gyerekem költségeit, biztos nem fedeznék többnapos nyaralásokat kettőjüknek, és az sem tetszene ha a nő nyaraltatná a gyerekem.


Mindezek mellett azért ha azt látnám,hogy komolyan ragaszkodnak egymáshoz szeretném megismerni és azt követően alakulna véleményem pro/kontra.

2021. aug. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

Nem akarnék én vigyázni a kolyokre ha idiota fejjel gyereket csinálna aztan mindig hozzám passzolná le amikor láthatas van.

Ha lenne fiam az 20 evesen sztem minden élőt megd.gna, nem egy csaladapa lenne..

2021. aug. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
*Szoval amig nem hülye azt csinal amit akar.
2021. aug. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

Érdekes a kérdések lehúzása...3-as válaszoló vagyok, és van egy huszonéves fiam. Normális értékrenddel bírok, nem majomszeretettel ragaszkodok Hozzá, de természetesen fontos számomra hogy alakul az élete. Nem zavar a lepontozás, az viszont igen,hogy vélhetőleg olyanok húznak le akik közel sem látják hasonló szemszögből.


Ha én egy 30 éves nő lennék bizonyára felháborodnék azon,hogy anyuka beleszólna, de a kérdés a szülők felé szól...

2021. aug. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Megveregetném a hátát, hogy "Ez az én fiam!"
2021. aug. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%

Egyetértek a 7-essel. DE elbeszélgetni vele a családalapítási és egyéb témákról, nehogy tönkre tegye 20 évesen a fiam az életét.


30f

2021. aug. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
30 az még lópöcs. Ha 50 lenne, akkor már felmerülnének bennem bizonyos kérdések...
2021. aug. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Semmit, úgyse fog sokáig tartani.
2021. aug. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!