Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon ronda nőnek egyedül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ronda nőnek egyedül a plasztikai műtét lehet megoldás?

Figyelt kérdés
Anélkül esélytelen, hogy szerető párkapcsolata legyen, lehetőleg egy "belsőleg"/szellemileg hozzá passzoló, ápolt partnerrel?
2021. aug. 25. 10:08
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

30.


Haha tipikus...

2021. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
50%
Több ilyen szerencsétlen lányba botlottam már itt. 2 levélváltás után baszik a másikra majd írja ki az újabb kérdést. Beteg vagy?
2021. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
32# Szerintem azt már leírta, hogy beteg.
2021. aug. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

32.


Vagy pedig nagy kamu az egész.

2021. aug. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom, én szép vagyok.
2021. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
62%
32 Lehet nem csak ronda, hanem hülye is 😂
2021. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
77%

Egyáltalán nem hülye. Az írása alapján intelligensnek tűnik.

Egyszerűen csak önképzavara, vagy önértékelési problémái vannak.

Mindenképpen beteg.

2021. aug. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
24%

Van az a mondás, hogy nincs ronda nő, csak lusta. Meg kell találni az előnyös oldalad, úgy kell öltözködni, hogy azt kihangsúlyozd, smink, frizura, sokat számít. Meg lejjebb kell adni az igényeket.

Ha egy 10-es skálán 3-as vagy, akkor pasiban is hasonlót kell keresni, nem a 10-esre vágyakozni, mert azt úgysem kapod meg. tudom, ez nem egyszerű, mert attól, hogy valaki nem szép, ízlése még lehet.

Az egyetemen volt egy púpos, kancsal lány, nagyon csúnya volt szegény, és volt pasija. Erre azt mondta az egyik férfi ismerősöm, amikor meglátta őket együtt:

-Ha ez a lány talált magának pasit, akkor minden nőnek van remény!

2021. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem is mindennőnek van esélye reménye viszont pasinak már nem igazán lehet le pontozni de így gondolom.
2021. aug. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
77%

Jah remeny mindenkinek van,az ingyen van.Csak mas kerdes,hogy valaha beteljesul a vagya.Hagyjuk mar amugy ezt a szoveget,hogy a na ha ronda meg lehet pasi,forditva nem.Mikor pont forditva igaz,midnen meseben,filmben es barhol az van,hogy a nonek szepnek kell lennie es kesz.Mas lehetosege nincs,ha nem szep akkor mar kb nem is ember a ferfiak szemeben ,de gyakran a nok koreben sem. Es nem a sima atlagos vagy picit csunyacska tipusra gondolok.Hanem arra aki tenyleg baromi rondanak szuletett…Az kilep az utcara es kapja jobbrol-balrol de ronda,hu de csunya.Szajhuzogatasok,lekezeles stb…ja talalhat pasit ,olyat aki szinten lenezi,de szexre hasznalja az adott not es mellette alazza,vagy valmi devians a pasi es perverz modon vonzodik az ilyen nohoz.De kolcsonos ,toszta,rendes,nornlis kapcsoaltrol ne is almodozzon es foelg olyanrol nem ahol tenyeren hordozzak ot.

Csak azt modnom mig egy nonek a szepseg kotelezo addig egy ferfinak egyaltanan nem.A ferfinal inkbb a penz vagy a jellem a kerdes,de egy nonel kulso es azutan a tobbi.Tehat legyszi ne irjatok iyleneket,hogy dee ronda no is kapjat pasit es milyen jo nekik.Nem baromira nem jo egy ilyen tarsadalomban ahol a meslben is csak a csodasan gyonyoru noknek jar a boldogsag a csunya mostohak meg gonoszak es senkinek nem kellenek..

2021. aug. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!