Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis mire jó az itt a gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mire jó az itt a gyakori kérdéseken, hogyha valaki másnak adjátok ki magatokat?

Figyelt kérdés

Nos nem olyan rég ki írtam ezt a kérdést: https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__tarskereses__1121..


És kaptam is leveleket itt a gyakorin. De csalódnom kellett. Mert mikor már eljutottunk odáig, hogy insta vagy messenger ismerkedés. Akkor vagy nem tortent utána semmi. Vagy Pedig egy Kép/profilkép nélküli lány jelölt be ismerősnek. Amikor irtam, hogy kuldjon kepet magarol. Akkor meg no válasz. Ha meg már csak barátkozásrol van szó legalább lássam már, hogy lány az illető. Ha meg párkapcsolatról akkor főleg. Mert nem tudom egyeseknek miért jó az, hogy feljönnek ide. Kiadják magukat egy lánynak mégpedig úgy, hogy ők ilyen szépek meg stb. Aztán meg kiderül, jobbik esetben, hogy nem szép egyatalan. Rosszabbikba meg, hogy nem is lány az illető. De egyébként nem igaz az, hogy ilyen kevés lány van. Vagy mégis mivan ennyire zárkozottak vagytok?

20/F



2021. aug. 25. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Megis mire jo gyakorin ismerkedni? Sok a beteg ember.
2021. aug. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
79%

Én meg sosem kerestem itt se barátot se párt, mégis ha irt valaki qkkor szívesen válaszoltam neki. Aztán mikor át akart menni az illető másik platformra el voltam hordva minden fake sz*rnak mert nincs Facebook-om :D (csak simán messengerem), hiába mondtam, hogy Instagram-on elér azt gyakrabban használom, már el volt konyvelve kamu profilnak. Szóval jah, eléggé kétélű. Elég sok a paranoid srác...

22L

2021. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Nekem írt egy 40es szőrös pali multkor, és csajosabban írt mint egy 14 éves kis szuka

Awwh, szija, naon, dik, kráken, meg a többi

2021. aug. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

"Mégis mire jó az itt a gyakori kérdéseken, hogyha valaki másnak adjátok ki magatokat?"

Az a vicces, hogy egyes fiúk mennyire rosszul csinálják. Mennyire nem értékelik magukat, és fel sem fogják, hogy szolgába mentek át, sóvárognak. Képzelj el egy csajt, aki azt hiszi a nagy pénisztől lesz egy férfi igazi férfi, és egy néger népszerű csávóért bármit megtenne, mert olyan felszínes a lány. Nem néznéd le kicsit sem? Nem nevetnéd ki? Biztosan nem, mert te nagyon jó ember vagy, igaz? Biztosan erre gondoltál.


De, képzeld el ezt. Ilyeneknek tűnnek az itteni fiúk. Ezért jó velük szórakozni.

2021. aug. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Hellmano ***** válasza:
100%
Szerintem ne itt keress komoly kapcsolatot, hisz kiírod, hogy 20 éves srác vagy, azonnal betámadnak az idősebb meleg férfiak, akik alig várják az ilyen kérdéseket. Az oldal a melegek melegágya. Rengeteg itt a buza az oldalon. Ha nem vagy edzett, akkor simán elbeszélgetsz velük egy jó darabig, amíg nem derül ki az igazság ők meg, addig reszelik a brét miközben írkálsz velük. Beteg világ ez, próbálj meg élőben ismerkedni, de még ott is benne van, hogy benézed és pöcse lesz a menyasszonynak, de jóval kisebb az esélyed rá, mint itt az oldalon.
2021. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

2-es

Megfoghatnánk egymás kezét és közben szökdécselhetnénk kamu falva kamu mezején. Bár én szebb formában kaptam meg a kamuságot:)

2021. aug. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem megválogathatja az ember, kinek mutat magáról képet. Én is hajlandó voltam beszélgetni emberekkel, de volt pár ellenszenves, meg pár idiótának látszó, akik erőszakosak(enyhén, de azért na) voltak, nekik nem küldtem képet, másnak meg igen, sőt, találkoztam is innen emberrel. Miért a felnőtt párkapcsolatok kategóriában van a kérdésed, ha nyolcadikos általános iskolásokkal és gimisekkel is dugnál?


Volt, akinek a facebook profilja miatt nem küldtem végül képet, csak elköszöntem tőle úgy, hogy én láttam, ő meg ugye nem látott.


Szerintem itt is csak olyan emberek vannak, mint az utcán, semmi ciki nincs abban, ha itt beszélget valaki társkeresési szándékkal(amíg nem a dughatóság alsó korhatárát célozza felnőtt férfiként). Remélem a szüleid és rokonaid megtudják, hogy 14 éveseket akarsz felszedni szüzességed elvesztése céljából!

2021. aug. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ugyanez fordítva is előfordul, és úgy még gázabb. Úgy értem, hogy arc és név nélkül vagy te is. Simán lehet, hogy valójában egy 40 éves pedofil ír ki olyan kérdést, hogy 14-21 évesekkel ismerkedne egy 19 éves fiú. Aztán küldd pár lopott képet, cserébe meg kap a tinikről szaftos bikinis meg fehérneműs, netán pucér fotókat. Aztán a naiv kislány örülhet, ha csak ő veri rá, és nem adja el a képeket, vagy nem csalja el találkozni.

Nem egyszer volt ilyenekre példa. Ezek után meg cseppet se csodálkozz, hogy a tinilányok nem fognak itt veled ismerkedni, csak kamu leveleket kapsz.

2021. aug. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

eros izmos vilagos boru vagyok en nam arul ok zsagba macskat aki rismergedni akar irjon jo nem harrapok nem vokk razsista naon joll nezek ki sok baratnem vot mar lesz is tugyatok aki joll nez ki mint en anak sok kanza jut remelem ritok nekem ha nem akor bisztos csak penzre mentek mindegy aki naon jol nezz ki rijon nekem barmikro valazsolok naon jo vok agyban is kuldok keppet ha irol

vigyazatok magatogra puszi armando

2021. aug. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tönkretették az életed azért,mert nem tiniként hanem felnőttként bánnak veled?

Ami alapján ezt kigondoltad, ugyan ezért nincs sikered az életben is. Logikus gondolkodás hiánya.

2021. aug. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!