Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni incelhisztiknek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni incelhisztiknek mi értelme van?

Figyelt kérdés

Mert nekem pl. lesülne az arcomról a bőr ha a nyomoromat nap mint nap nyilvánosan reklámoznám, vagy hogy büszkén hirdessem hogy csak erőszakkal tudnék nőt szerezni.


Tény, hogy ez egy anonim fórum de az ilyen embereknek nincs szégyen érzetük? Mert nők között is van aki nehezen talál társat de ők nem jönnek ilyen fórumokra panaszkodni meg szidni a férfi nemet.



2021. aug. 26. 01:25
 131/182 anonim ***** válasza:
37%

"Mert nők között is van aki nehezen talál társat de ők nem jönnek ilyen fórumokra panaszkodni meg szidni a férfi nemet."

Én amúgy a kérdés ezen részén akadtam ki.

Hoznék példákat én, hogy mennyit jönnek panaszkodni a nők, de nem tudom van-e értelme

Tulajdonképpen ez a kérdés is majdnem az a kategória, csak ez a kifejezetten incelgyalázós kategória akart lenni.

Azok akik ezeket gyártják nem érzik gáznak magukat, hiszen pont ugyanarra a szintre süllyedtek mint a 136. Miért nincs barátnőm már?, vagy a Miért nincs állami nőosztas program? kérdezője

Neked itt miért nincs szégyenérzeted ez miatt kérdező?

2021. aug. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/182 anonim ***** válasza:
66%

Visszatérve az alapkérdésre, az égvilágon semmi értelme nincs a lúzer nőgyűlölők állandó cirkuszolásának, mert ettől nem (sem) lesz nőjük soha. Mégis úgy tolják mintha minden mocskos kérdésért, kommentért matricákat kapnának a pontgyűjtő füzetükbe amit egy bizonyos mennyiség után nőre válthatnának.

Számomra érthetetlen mi a motiváció. Max. annyi hogy kiadhatják magukból a nyomorult életük minden keservét egy nyilvános helyen ahol reakciókat kapnak rá, és megpróbálhatják érte a nőket meg a sikeres férfiakat okolni, vagy akárkit, a lényeg hogy ők semmiről se tehetnek. És nyilván fáj látniuk hogy mindenki csak röhög vagy szánakozik rajtuk, megvetik őket, és főleg az hogy senkit nem tudnak lehúzni a szintjükre, senki életét nem befolyásolják vele, és nem tudják átverni a fiatal lányokat és nőket hogy ők a rendes-kedves fiúk. A gyk udvari bolondjai, miközben azt hiszik nagy igazságosztó megmondóemberek. Közben meg mindenki éli az életét és senkit nem érdekel a tökömtudjamilyenszínű pilljeik meg az incel kategóriáik amikbe a normális embereket akarják beleszuszakolni. Csernus jól nyakonvágná az összeset.

2021. aug. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/182 anonim ***** válasza:
45%

Szimplán vannak emberek aki nem értik hogy 1. Ez nem egy alapvető emberi jog ami mindenkinek jár.

2. A sírás nem old meg semmit.

És 3. A kapcsolatokkal is van gond. Lásd pl erőszak. Vagy az hogy

kevesebb pénzed marad.

2021. aug. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/182 anonim ***** válasza:
41%

137#

1. Ezzel tisztában vagyunk, de az alapvető emberi jogoknál is fontosabbak az alapvető emberi igények (kaja, társ, szex stb.)

2. Mivel nő nem jár egyeseknek, ezért nekik marad a sírás mint egyedüli opció amit a témában tehet

3. A kapcsolati problémák nem nagyon érdekelnek olyan embert akinek nem volt még benne része.

Az anyagi része sem, mert így nincs értelmes dolog amire a pénzt költeni lehetne. Ergo a pénznek így szinte csak a túléléshez van szerepe, semmi más értéke nincsen

Ezért nem is törekszik egy incel arra hogy sokat keressen

2021. aug. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/182 anonim ***** válasza:
23%

"Ez nem egy alapvető emberi jog ami mindenkinek jár"



Ahogy a nok is azt gondoljak, hogy nekik "jar" a vezerigazgatoi allas, es kvotakert verik az asztalt.


De kozben elfelejtik, hogy olyan "feminista" orszagoknak is voltak noi elnokei, mint pl. Pakisztan vagy Banglades. Utobbinak szerintem most is noi elnoke van. Kvota nelkul, izombol.



37F incel

2021. aug. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/182 anonim ***** válasza:
100%

138 a szex-re elég régen van egy ilyen szolgáltatás.

Az hogy ti most féltek felhívni a csajt mit tom én miért.

Hát akkor meg ne sírjatok. Egyébként ez is szimplán pont olyan üzlet mint

kb bármilyen más szolgáltatás mondjuk kábel tv , internet vagy tej / kenyér tök mind 1.


Valszeg soha nem voltatok 20 éves csajjal. Pedig ez szimplán csak üzlet.

Nekem ha kell valami azt én megveszem, hogy az most pina, hangfal, akkumulátor, vagy egy notesz nekem tök mind 1.

Nekem kell. Nektek további jó szűzülést. Sziasztok.

2021. aug. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/182 anonim ***** válasza:
89%

138: "Az anyagi része sem, mert így nincs értelmes dolog amire a pénzt költeni lehetne. Ergo a pénznek így szinte csak a túléléshez van szerepe, semmi más értéke nincsen


Ezért nem is törekszik egy incel arra hogy sokat keressen"


Ez így ebben a formában elég hülyeségnek hat, már bocsánat.

Én egymagam is arra törekszem, hogy ne lepukkant albiban, hanem saját "puccos" kéróban öregedjek meg. Például. De kismillió dologra lehet költeni, vagy befektetni. Attól, hogy nincs nő, még nem mindenki igénytelen. Igényei ugyanúgy vannak a jóra.

2021. aug. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/182 anonim ***** válasza:
67%

140#

Hát én 138# vagyok, és nincs ilyen problémám, ezért nem vagyok eredeti incel sem (37f incel haverunk tájékoztatott anno hogy én inbach lennék)

Szoktam prostihoz járni, hogy amikor már nagyon kész vagyok a szexhiánytól akkor enyhítsek a problémàn. Viszont meg nem oldja a problémámat, ezt talán mind tudjuk

Hiszen nem csak a szex, de a szerető társ is hiányzik, akivel a rendes szexuális élet is.

Kinek mi jut az életben, azt kell elfogadni. Sajnos rég leesett már hogy mik a szerény lehetőségeim ezen a téren

2021. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/182 anonim ***** válasza:
0%
142-es válaszoló 37f, mik a tapasztalataid a prostikkal kapcsolatban? Előfordul, hogy valakit elutasítanak, nem fogadnak? Igazak ezek a sztorik, vagy csak legendák?
2021. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/182 anonim ***** válasza:
27%

Az itteni incelek és az ultrafeministák egymást provokálják a baromságaikkal.


Annyi köztük a különbség, hogy az inceleket lepontozzák, a feministákat meg fel. Meg nyilván a nemük.

De mindkét tábor nagyon gáz...

2021. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!