Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni incelhisztiknek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni incelhisztiknek mi értelme van?

Figyelt kérdés

Mert nekem pl. lesülne az arcomról a bőr ha a nyomoromat nap mint nap nyilvánosan reklámoznám, vagy hogy büszkén hirdessem hogy csak erőszakkal tudnék nőt szerezni.


Tény, hogy ez egy anonim fórum de az ilyen embereknek nincs szégyen érzetük? Mert nők között is van aki nehezen talál társat de ők nem jönnek ilyen fórumokra panaszkodni meg szidni a férfi nemet.



2021. aug. 26. 01:25
 141/182 anonim ***** válasza:
28%

143#

Nem én vagyok 37f, ő egy itteni másik nick, én jóval fiatalabb is vagyok.

A prostiktól nem érdemes besz.rni, ha nem vagy büdös, tapló és mocskos, ápolatlan akkor semelyik nem utasít el. Kivéve ha szűz vagy, némelyik elutasíthat, vagy ha túl fiatal vagy, de elég ritka.

Nem szabad a szívedre venni ha így alakul.

Rég nem voltam egynél sem sajnos, nem mindig van kedve az embernek ilyenhez.

2021. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/182 anonim ***** válasza:
20%

"De kismillió dologra lehet költeni, vagy befektetni. Attól, hogy nincs nő, még nem mindenki igénytelen. Igényei ugyanúgy vannak a jóra."

Mégis mire legyenek igényei egy esélytelen incelnek?

A prostikra gyűjtsön vagy egy nagyobb házra ahol egyedül hülyülhet meg? Vagy egy full kategóriás csúcsmodern szexrobot legyen a cél?

2021. aug. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/182 anonim ***** válasza:
54%
Incelkék, nem gondolkodtatok meg hogy lelegek legyetek? Akkor egymással tök ellennétek
2021. aug. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/182 anonim ***** válasza:
28%

Bocs, de akármi is az a "leleg", nem kérünk belőle

Meghagyjuk neked, kösz

2021. aug. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/182 anonim ***** válasza:
93%
146: Ha kiveszed a fejedből, hogy a világon kizárólag szex létezik, talán tovább látsz majd a szexrobotoknál. Tényleg akármire gyűjthetsz. Ha van egy hobbid, arra, vagy világot láthatsz, vagy bármire ami csak érdekel. Kicsit úgy jön le, hogy kizárólag a dugás érdekel téged, ebben az esetben valóban csak prostira és szexrobotra spórolhatsz.
2021. aug. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/182 anonim ***** válasza:
26%

Baszki 149#

Nemcsak a dugás érdekel az életben, mint a férfiakat úgy általában nem csak az érdekli, de csak addig amíg adott neki a szex.

Egy férfi ha van szex, akkor már másra is tud és szokott is koncentrálni, de amíg nincs addig semmi másra nem tud igazán.

Nyilván ezt női szemszögből nem értheted, de ez így van.

Egy percig sem foglalkoznék a dologgal ha adott volna, viszont annak hiányában képtelenség teljes értékű életet élni. Még igazából nőként is pont így van, nemhogy férfiként. Csak nőként tágabbak a lehetőségek, és szűkebbek az igények is.

Ne is akard megérteni mert nem kívánom senkinek sem hogy ezt a nyomort megérje amit nekem is kell

2021. aug. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/182 anonim ***** válasza:
77%
150: Férfi vagyok (#149), de így sem értem. Én azon túl, hogy rendszeresen kiverem, még tudok minden másra is koncentrálni és nem ekörül forog az életem. És szerintem ezzel a legtöbb ember így van.
2021. aug. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/182 anonim ***** válasza:
22%

Mégis miféle férfi vagy 150# hogy full elégedett életet tudsz élni pusztán recskázással?

Nekem és még jópár férfinak édeskevés, egyszerűen képtelenség bármire is fókuszálni úgy

Az egyetlen kivétel a "túlélő életmód", amikor az agy kikapcsolja ezt a szükséget, ideiglenesen

Fel nem foghatom amit írsz

2021. aug. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/182 anonim ***** válasza:
11%

Kifelejtettem az eredeti inceleket

Akik sosem szexeltek (régi tapasztalat) azoknak jóval kevésbé fontos ez az egész szexualitás, mert leragadtak egy alacsonyabb szintjén annak, és nem alakul még ki az olthatatlan igény rá.

Aki belekóstólt, annak viszont komoly igénye lesz rà.

Az inceleknek csak egy homályos vágyálom a szex, ahogy én emlékszem arra az időre amikor az voltam

2021. aug. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/182 anonim ***** válasza:
19%

Akkor en eredeti incel vagyok 💪



"Az inceleknek csak egy homályos vágyálom a szex"



Igen, ez kb. igy van :)



37F eredeti incel

2021. aug. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!