Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni incelhisztiknek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni incelhisztiknek mi értelme van?

Figyelt kérdés

Mert nekem pl. lesülne az arcomról a bőr ha a nyomoromat nap mint nap nyilvánosan reklámoznám, vagy hogy büszkén hirdessem hogy csak erőszakkal tudnék nőt szerezni.


Tény, hogy ez egy anonim fórum de az ilyen embereknek nincs szégyen érzetük? Mert nők között is van aki nehezen talál társat de ők nem jönnek ilyen fórumokra panaszkodni meg szidni a férfi nemet.



2021. aug. 26. 01:25
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/182 A kérdező kommentje:

72


Nem tudom, magyar incel youtube csatornát nem láttam még..ha indítanátok egyet lehet közelebb kerülnétek ahhoz amit akartok..persze arc és név nélkül.

2021. aug. 26. 16:18
 72/182 anonim ***** válasza:
83%
#73 anyám borogass 😂 orvos látott már? 😅
2021. aug. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/182 anonim ***** válasza:
11%
74: Nekem nem kell. Értelmes ember tud angolul, mivel külföldön legalább pénzt lehet keresni.
2021. aug. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/182 anonim ***** válasza:
74%

#73 Egy normális világban ti nem létezhetnétek. De legalábbis nem ugathatnátok a középkori hülyeségeiteket nyilvánosan.

Egyébként vannak nők akik javíthatják a helyzeteteket de azok pénzbe kerülnek. Nektek meg bentlakó ingyencseléd kell akit megtaposhattok mindennap hogy hol a helye. Undorítóak vagytok. Nagyon is jól van hogy nincs nőtök.

2021. aug. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/182 anonim ***** válasza:
29%

77: Nem középkor. Amióta letelepedtünk és civilizációs társadalomban élünk, amibe én beleértem a kapitalizmust és feudalizmust is, nem csak az ókort (tehát kb az utóbbi 10000 év), mindig is patriarchátus volt, leszámítva a legutolsó pár évtizedet. Ettől függetlenül én azt mondom, nem értek egyet a patriarchátussal se, viszont a teljes női szabadságból következő Laissez-Faire párkapcsolati piacot a közösségi média korában már szabályozni kell valahogy, mert a jelenlegi állapot semmilyen szempontból sem jó.


Kivéve ha készek vagyunk beáldozni civilizációs társadalomra alkalmas férfiak millióinak életét és szaporodási képességét csak azért, hogy a nők szabadon dugathassák magukat pár 60000 évvel ezelőtt működő fizikai tulajdonságok alapján kiválasztott kiváltságos idiótával. Nekem a korlátlan szabadság nem ér ennyit.

2021. aug. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/182 anonim ***** válasza:
50%

"Egy normális világban ti nem létezhetnétek."

Na ez az a tézis amivel minden incel egyetérthet. Egy nem normális világ termelte ki őket, ekkora létszámban. Nem szabadna létezniük, incelként semmiképpen.

2021. aug. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/182 anonim ***** válasza:
32%

A vicces, hogy ezek a fizikai tulajdonságok alapján kiválasztott kiváltságos férfiak 60000 évvel ezelőtt sem szaporodtak tovább, mert a hozzám hasonlók jobban túl tudták élni az akkori viszonyokat. Ha megnézzük a történelmet, minnél előrébb járunk, annál kevésbé széles a férfiak állkapcsa, holott a nőknek ez az egyik legfontosabb dolog, ami szerepet játszik a párválasztásban, illetve a szerelem kialakulásában manapság.


Tehát ne gyertek azzal, hogy korábban se lettem volna sikeres. 100 évvel ezelőtt elvágtam volna a Chad torkát és megdugtam volna a nőjét.

2021. aug. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/182 A kérdező kommentje:

78


Szerintem páran összetévesztik a virtuális világot és a társkeresőket a való élettel. Az emberek többsége nem Tinderen talál párt és a férfiak 90%-a nem egyedülálló, különben már rég kihaltunk volna.


Modellkülsejű nőkkel szexelni régen is a jóképűek/híresek/gazdagok privilégiuma volt - manapság viszont egy átlagos kinézettel és anyagi helyzettel, de férfias és határozott személyiséggel is megteheted ezt, ha erre vágysz, úgyhogy még jobb is a helyzet, mint régen volt.

2021. aug. 26. 16:42
 79/182 anonim ***** válasza:
79%

72#

Gondolom nőnek néztél a 71# válaszom miatt. Közben én is incel lennék, csak nem tudom elfogadni a hozzáállasodat.

A baj ott kezdődik hogy nem létezik elfogadható megoldása a problémának. Ezért marad az incelhiszti, meg a mocsok ami ezekre árad.

Az inceleknek már ugye régen lesült az a bőr a képükről, amiről a kérdező írt. De megoldás akkor sincsen. Ha a parlament rendkívűli ülést tart ezügyben, akkor sem lesz. Ez teljesen nyilvánvaló.

2021. aug. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/182 anonim ***** válasza:
74%

Még mindig az a kérdés, hogy hogy akarod szabályozni a párkapcsolati piacot? Fogd már fel hogy nem kényszeríthettek senkit arra hogy azzal legyen akivel nem akar. Fogyatékosak vagytok mind? Totál elmebaj amit toltok.

Vazze, 41 vagyok, az ilyen suttyók nekem/nekünk se kellettek a 90-es 2000-es években se! Sőt, továbbmegyek, a szüleim 75-ben ismerkedtek meg, 78-ban esküdtek. Elég jómódúak voltunk mindig is, nem a 90-es évek újgazdagjai. A szüleim ma is elegáns, fiatalos emberek. Ha arra gondolok hogy valaha elváltak volna, az 100% hogy az anyám soha nem állt volna össze egy melegítős surmóval vagy gyármunkással aki ilyen nyomorék nőgyalázó szövegeket tol, az apám új nője 55 évesen se lett volna egy kacsaszájú huszonéves. Suba a subához! Én se jönnék össze soha egy hímsoviniszta kisemberrel aki szerint a konyhában a helyem a paprikás krumplit kevergetve. Ennyi!

2021. aug. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!