Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő miért alázza meg magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért alázza meg magát azzal, hogy visszaszaladgál az exéhez?

Figyelt kérdés

2021. aug. 26. 21:02
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
84%

#29 Nekem nem kell felajánkoznotok, bottal nem piszkálnálak meg titeket 🤮 Különben sem én (mi, női válaszolók) rinyálunk meg követelünk szexet ilyen szánalmas módon.

Ps 23 is én voltam. Mint láthatos nincs szükségem a szolgálatodra. Mondjuk akkor se lenne ha szingli lennék. Ezt kéne felfognotok, hogy nektek nincs vetélytársatok, akkor se kellenétek senkinek ha csak ti léteznétek.

2021. aug. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
70%
Amiért sok férfi is.Ez egy ilyen jellemtelen embertípus,nem tudnak dönteni.
2021. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
0%
31: Előbb még meg akartál pofozni, már meg bottal se? Döntsd már el te szerencsétlen.
2021. aug. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
88%

Úgy hiányzik az exem. 😢

Fel is hívom, megadtad nekem a motivációt, drága Kérdező.

2021. aug. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
86%

#33 sok volt a pia vagy mi van? Visszalapoztam kivel keverhetsz, egyetlen pofonosat találtam, 24F szignóval. És ő a kérdezőnek szánta. Az te volnál ugyebár. Ezt bebuktad 😂 Na nem mintha előtte nem lett volna egyértelmű hogy az vagy, csak egy másik nicken 😂

De abból az anyagból föltétlenül kérek én is amitől nem látsz már kettőig se és a #31-esemből a 24 éves férfinak tűnök úgy, hogy már ott is leírtam hogy a #23 is én vagyok. (meg a 26 is)

2021. aug. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
87%
Vagy az ex szaladgál vissza :)
2021. aug. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
0%

35: Jajj bocs már, hogy nem tartom számon a gyakori femcel közösséget. Annyira fontosak nem vagytok, csak a nárcisztikus egótok miatt hiszitek magatok annak. Pont nem figyeltem, hogy ki mit írt, mert nem érdekel, és még most sem, de elfogadom, hogy neked ebből áll az életed, azért vágod ennyire.


A kérdező nem én vagyok, de ha tudnál szöveget értelmezni feltűnne, hogy a pofonos többes számot használt, tehát nem csak a kérdezőnek szánta.


Kapni nem kapsz semmit, ahhoz előbb töltsd be a 18-at, de agyilag is.

2021. aug. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
94%
Mindenkinek saját döntése mit tesz,avagy nem tesz.
2021. aug. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, ha egy nő csak szexet akar, nyilván nem fogja egy idegen férfi közeledését fogadni, nagyon csak akkor ha rákényszerül. Egy idegen férfivel mindig lutri, milyen lesz (többnyire nem jó, mert kevés férfi jó az ágyban és még anatómiailag sem árt passzolni, ha érted mire gondolok) viszont az exet már ismered, tudod, milyen volt vele (nyilván csak akkor mész vissza hozzá, ha jó volt) és már kiismert téged, a testedet. Nem mellesleg így nem szaporodik a száma azoknak akikkel dugott a nő, mert valamiért ez legalább olyan fontos nektek, mint az, hogy közületek válasszon a nő. Azaz csak nektek legyen ingyen puni, a többi férfi meg se tudja közelíteni, mert akkor nem kell.
2021. aug. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
66%

Èn jobb szeretem az újat,de ha a fèrjemmel szètmennènk,hozzá szaladgálnák vissza.

Tudom,hogy vele másfèl kèt óra gyönyör,az ujjal meg nem biztos,hogy jó.De èn imádok sz.opni is,arra jó az idegen.

2021. aug. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!