Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő miért alázza meg magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért alázza meg magát azzal, hogy visszaszaladgál az exéhez?

Figyelt kérdés

2021. aug. 26. 21:02
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
86%

#37


Elég szépen leírtad a "femceleket", de az már nem zavar, hogy rátok ugyanúgy illik a leírás :))

2021. aug. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
92%

#37 szánalmas a magyarázkodásod, ebből már jól nem jössz ki 😅 A pofonos hozzászólást a sok zöld értékelésből látva úgy tűnik hogy rajtad kívül mindenki értette hogy a kérdezőnek (neked) szólt 😀

Az viszont fúrja az oldalamat hogy ha már kitaláltátok itt a femcel szót, akkor miért mindig kapcsolatban élőkre használjátok? Na ennyik vagytok ti 😂

2021. aug. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
4%

42


Tényleg, most néztem mennyire értékelték azt a válaszomat. Bevallom, több piros kézre számítottam. :D

2021. aug. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
63%
#43 jó is volt az, és kell is ide az ilyenekhez 😉
2021. aug. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
0%
Ne pontozzátok már le a 43-ast, ő a 24F az első oldalról aki pofánvágná a kérdezőt 🙂
2021. aug. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
85%

Nekem eddig két párkapcsolatom volt, és mindkettőnél én voltam az első. Bumm.


Megadjuk az esélyt a "szingliknek", de nem mindenkinek. Ahhoz kell a kölcsönös szimpátia, vonzalom, közös pontok, ilyesmi.

2021. aug. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!