Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti mit szólnátok, ha 10-15 év után mail-t kapnátok egy férfitől, akivel akkoriban váratlanul félbe szakadt egy ismerkedős levelezés?

Figyelt kérdés
...és a férfi pontosan ott folytatná a levelezést, ahol abbamaradt, az előző levélre válaszolva, mintha csak egy nap telt volna el azóta.

2021. aug. 28. 02:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Megmondanám, hogy 15 évet elkésett. 2 gyerekem van és 1 férjem, nagyon kedves, hogy gondolt rám, de én rá nagyon nem. Keressen valaki mást.
2021. aug. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

mivel 10-15 evvel ezelott pocsek izlesem volt ferfiak teren, eselyes, hogy nem hatna meg a dolog.

amugy kicsit nevetseges es eroltetett, hogy direkt az elozo levelre valaszol, ami gondolom mar total nem aktualis szamomra.. ha mar feltunik, akkor ibkabb ugy kezdje, hogy eloszoris elnezest ker, amiert eltunt, masodszor pedig erdeklodik, mi van velem, szeretnek-e meg egyaltalan beszelni vele.

2021. aug. 28. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem szo szerint tortent, csak kilenc ev utan. A kilenc evvel azelotti uzenetemre valaszolt. Bevallom, azt ereztem, mekkora egy barom allat, es nem reagaltam. Csak mert kukazta egy aktualis noje, ez kilenc ev mulva nem erdekel, akkor meg fajt, hogy leszart.
2021. aug. 28. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Az rendben van, ha valaki ezer ev utan megjelenik, miert ne. De ez a rossz filmes fordulat olcso is, meg nem volt melto valaszra.
2021. aug. 28. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Valójában nem azért gondoltam erre, mert mindenképp meg akarok hódítani 15 éve elszalasztott nőket, vannak sokkal esélyesebbek a friss ismeretségek közül is. Inkább csak szeretek hülyéskedni, meglepni az embereket. Egyszer rám írt 35 év után egy óvodástársam, akivel akkoriban barátkoztam, az is vicces volt. Kérdeztem is tőle, hogy azóta már megtanulta-e helyére rakni a játékait, mert amíg ovi jártunk, és az anyukáink átvittek minket egymáshoz, ő halálra idegesített azzal, hogy az összes tárgyamat levette a helyéről és szétpakolta a földön, amit aztán nekem kellett összeszedni. Fura látni, hogy a hülye, rendetlen kisgyerekből építészmérnök lett, feleséggel, gyerekkel. Persze összességében tök normális, csak ebből a szemszögből mulatságos.
2021. aug. 28. 03:38
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem le sem esne a dolog... csak elkönyvelném az urat vagy dinkának vagy a levelet gondolnám mellé címzettnek.
2021. aug. 28. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Fúú, nekem nagyon tetszene, mint valami időutazás!:)

Kénytelen lennék neki megmondani, hogy idő közben rájöttem, hogy leszbikus vagyok, de ha nem feltétlenül apcsolatot akarna, csak barátkozni, akkor örömmel venném, hogy ilyen válasz üzenetet írt! :)

2021. aug. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már az akkori e-mail címem sem él.
2021. aug. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én felvenném a teendős naptáramba feladatként, hogy 2031 augusztusában válaszoljak neki a levélre, amit most küldött - mintha csak egy nap telt volna el időközben, nem 10 év.
2021. aug. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező: szerintem jól lejáratnád magad, lehet számodra vicces, de egy próbát megér. Lehet jól is elsülhet, vagy emailcime már nem él..

Mivel magadból indulsz ki neked vicces..és jópofán reagálnál rá, ha már van egy gyönyörű házasságod, gyerekkel, hm?


Rám pontosan 15 év után irt egy 2 éves kapcsolat, hogy velem álmodott meg, stb, szóval ...picit lejáratós és átlátszó, hogy talán végre most egyedül van és lapozgat kivel volt jó anno, és próbál a múltban élni.

Mindenki éljen a jelenben, és tervezze a jövőjét a múltat pedig hagyja ..

Nem véletlen, ha valami megszakad..de vannak csodák...:-)

Lépjen mindenki túl ami már elmúlt, nekem ez a véleményem.

2021. aug. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!