Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenhol azt hallom, olvasom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenhol azt hallom, olvasom, hogy jó anyagi helyzettel biztosan lehet nöt találni. Nekem mégse megy?

Figyelt kérdés

Nem dicsekedni akarok! Privátokra nem válaszolok!

33 évesen jól keresek. Vállalkozásomból 500 ezret veszek ki minden hónapban, van passzív jövedelemként 2 lakásom Bp-en amit kiadok. Emellett van egy balatoni 50 m2-es nyaralóm is, valamint egy 3 éves szép autóm. A sok panaszkodó szerint rajtam csüngenie kéne a nöknek, de minimum az aranyásóknak. Ehhez képest évek óta nincs senkim. 25 évesen szakított velem a barátnöm akivel 3 évig együtt voltunk, mert talált egy jobbat. Nehezen is ment a kapcsolat mert nekem mindenben ö volt az elsö (és máig utolsó is sajnos). Valahogy nem megy ez a csajozás dolog nekem. Mindenben adok magamra mégis átnéznek rajtam. Személyi trénerhez is járok pár éve, 170 cm / 70 kg vagyok, súlyfelesleg nélkül. Sokan úgy képzelik hogy elég egy jó autó de ez nem így van. Ahova járok kondiba, ismerik az anyagi helyzetemet, a munkahelyemen is, mégse kellek senkinek! Semmit sem számít! Szimpatikus volt a takarító csaj a melóhelyen de egy kávéra nem jött el velem!

Ennyit arról amikor sokan szegényként arról álmodnak, hogyha lesz pénz, lesz csaj is, söt válogatni lehet majd. Meg akik pénzéhesnek mondanak minden nöt. Hát az én pénzemre egyik sem pályázott, még a csórók se, nem még egy szép, tanult hölgy.

Nem tudom mi a baj velem. Valahogy taszítom a nöi nemet, mint egy mágnes az ellenpólusával. Elvileg egy humoros, jófej fickó vagyok, barátnak a legjobb. Max. Sok is a barátom de ígyse akad csaj


2021. aug. 28. 13:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#5: nem bufe szakos diplomára gondoltam.
2021. aug. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Diplomas arufeltolto haverom 170 et keres, a call centeres 230 at."


Fel sem kelnék havi 200-ert


N

2021. aug. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12: Azért lógsz folyamatosan itt?


Vidéken a kezdő gépész fizu sok helyen 250 körül mozog. Egyszerűen egy pályakezdő fejéhez sokszor ennyit dobnak. Később persze, lehet feljebb tornázni, de sokan képben sincsenek a fizetésekkel, úgy tűnik.

2021. aug. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Milyen a külsőd? Mennyire vagy közvetlen? Milyen lépéseket tettél eddig,hogy ismerkedj? Lehet,hogy humoros vagy,sok barátod van,de a párkapcsolathoz jóval több kell a humornál és a jó anyagi helyzetnél,bár ez a kettő nagyon sokat jelent. Lehet,h a takarító lány nem gondolta komolynak a meghívásodat? Vagy párkapcsolata van? Nem írtad eddig milyen próbálkozásaid voltak,ezért kérdeztem rá. Lehet,h bátortalan vagy és város,hogy valaki keressen/lépjen?
2021. aug. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Tudjuk 12


Az onlyfans jobban fizet. Vagy fetrengsz es eltart a pasid.

2021. aug. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nem kamu. 500 + a 2 lakas kiadas (160 plusz rezsi / lakas)


Nem nagyon merek probalkozni, csak ha kialakult valamifele kapcsolat. Pl munkatars. De altalanossagban felek a noktol a tapasztalatlansagom miatt. Altalaban azt szoktak mondani hogy van baratom, nincs meg a kemia koztunk, olyan mintha a testverem lennel. Aztan igaz e vagy nem ki tudja.

Nem tudom ki incel vagy nem, nem kovetek ilyen hulyesegeket. Remelem en nem szamitok annak.

Fogalmam sincs mi kell a parkapcsolathoz. Az egyetlen baratnomnel is mindig izgultam, hogy nem unatkozik e, mindig kitalaltam valami programot hogy nehogy ramunjon. Ezen izgultam mindig, azt figyeltem mennyire erzi jol magat. Mondjuk o olyan volt hogyha nem tetszett neki a film a moziban vagy otthon akkor fogta magat, felallt es szo nelkul kiment. Ha utana mentem azt mondta te menjel vissza nezzed csak, addig en csinalok mast. Minden noi baratom is azt mondja, hogy halaluk az unalmas pasi.

2021. aug. 28. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!