Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha harmincas férfiként nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha harmincas férfiként nem igazán tudok anyagi javakat felmutatni, minden nő el fog utasítani?

Figyelt kérdés
2021. aug. 28. 21:15
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
Ameddig örökölsz? :D Akkor most még 30 évig csak racsni meg kurvák ?
2021. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
Ezen a fórumon majdnem mindenki azt írja, hogy esélytelen vagyok a körülményeimmel, senki nem fog összejönni velem. Miért is lenne ez a való életben másképpen?
2021. aug. 28. 22:12
 23/49 A kérdező kommentje:

,,Ameddig örökölsz? :D Akkor most még 30 évig csak racsni meg kurvák?"


Mi mást tehetnék? Megerőszakolni pedig senkit nem fogok frusztráltan.

2021. aug. 28. 22:15
 24/49 anonim ***** válasza:
31%
Ezen a fórumon majdnem minden férfi azt írja, hogy ha van a nőn narancsbőr, stria, pattanás, szőr, akkor undorító. Miért van a való életben másként? Mert személyesen tapasztaltam, hogy másként van. Ha te incelek, nőgyűlölők szavára adsz, és a frázisaikat ismételgeted, mint egy agysérült papagáj, nem is érdemled meg, hogy bárki szeressen.
2021. aug. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
0%

"Ezen a fórumon majdnem mindenki azt írja, hogy esélytelen vagyok a körülményeimmel"


De nyilván nem igaz :D 80% trollkodik, a maradék 20% meg elhiszi, aztán fújja a hülyeségeit.

2021. aug. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
Én se tapasztalom azt, hogy egy nő esetében kizáró ok lenne az általad felsoroltak bármelyike is, és engem is hidegen hagynak. Ha nem kellene egy férfinak anyagilag majdnem tökéletes helyzetben lennie, már engem is felszedtek volna akarva akaratlanul.
2021. aug. 28. 22:23
 27/49 anonim ***** válasza:
Ez téves következtetés. Általánosítasz, és lenézed a nőket. Nem mindenki mazochista.
2021. aug. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
61%

Dehogy, vannak igénytelen, önbizalomhiányos nők is.


Mondjuk én nem értem, téged hogy nem zavar, hogy 30 évesen semmid sincs... Ha a saját életedért nem vállalsz felelősséget, akkor egy párkapcsolatért, esetleg családért hogy fogsz kiállni?


Ebben a korban sokan szeretnének gyereket vállalni, és nem, mindenki segílybű' akarja eltartani.

2021. aug. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
32%

Olyan uncsi már hogy a csajok csak a pénzre hajtanak.

Most dobjam ki a pasim mert kocsit akar venni és a limite csak 350 ezer forint?

Nem a pénz a lényeg, hanem hogy lehessen vele tervezni, jövőt építeni. Én párom sem gazdag, nem is nagyon költekezik, de vannak céljai amikért tesz, hogy a jövőben könnyebb legyen az életünk, tudjunk nyugodt szívvel gyereket vállalni.Ha netántán gyereket vállalnál te miből tartanád el? Várnál az örökségre addig meg lesz ami lesz?

2021. aug. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
Nem akarok gyereket.
2021. aug. 28. 23:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!