Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha harmincas férfiként nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha harmincas férfiként nem igazán tudok anyagi javakat felmutatni, minden nő el fog utasítani?

Figyelt kérdés
2021. aug. 28. 21:15
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

280 ezer kaja/ hó? Nem luxus? Félre ne érts nem sajnálom Tőled, de ezek miatt a hozzászólások miatt bizonytalanodik el rengeteg férfi.

Nekem volt párom aki milliókat keresett havonta, házak ,kocsik, irodák, és nem voltam boldog mellette.

A mostani párom sokkal kevesebbet keres, de mindennél jobban szeretem.

Lehet nem egy kész házba teszem a seggem, de még jobban is esik hogy együtt dolgozunk meg érte.

2021. aug. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:

40

Allapotos vagyok, és mivel nem mehetek sehova, k*rvára nem tudok magammal mit kezdeni.


38

Igen, akkora vagyok mint egy bálna jelenleg..

Nyilván csaladra számolva ennyi a kaja


Bzdmeg! Én Nőként megkeresem a netto 500at. ...nehogymár egy pasinak ne menjen! Egy mérnök/programozó, ennel jóval tobbet kap

2021. aug. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
42: Mérnök/programozó vagyok, nettó 350. Köszönjük.
2021. aug. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

41

Nekem is volt ennél jóval gazadagabb pasim! Nem voltam vele boldog egy ido után, dobtam is emiatt! Nyilván!


A jó egzisztencia csak rajtengedély! Nem garancia semmire! De egy minimum szinten minden Nő elvár!

280-300 sok? Egy auchan nagybevasarlás 50 alatt nincs. A zöldség, a gyümölcs, a halfélék, a jó minősegu elemiszerek ennyibe kerulnek

2021. aug. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
42: Egyébként nem te vagy az a könyvelő csaj, aki már 2 éve állapotos otthon? :D (troll troll)
2021. aug. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

43

Akkor valamit k.rva szarul csinalsz, mert diplomás konyvelőkent keresek netto 480at! Amig nem volt meg a diplomám, csak 350et

2021. aug. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Igen! Mert széles e világon, csak egy konyvelő letezik
2021. aug. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
47: Évekig állapotos bizonyára egy. :D
2021. aug. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Nekem sikerül 50 alatt kihozni egy bevásárlást, pedig a húst a zöldséget , gyümölcsöt nem is ott veszem mert az minden csak minőség nem.
2021. aug. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!