Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a probléma? Lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma? Lányok írjatok véleményt

Figyelt kérdés

Kb 1 éve vagyok egyedül, nagyon sok dolgot változtattam magamon, azt veszem észre hogy távolságtaróbbak a nők velem szemben mint kellene, eddig csak hosszú kapcsolataim voltak de az utolsó kapcsolatom után gondoltam változtatok magamon... megjött az önbizalmam eléggé (nem vagyok beképzelt), van kisugárzásom, nyitott vagyok és beszédes, viszonylag középpontban vagyok ha összejövetel van, mégis azt érzem hogy tartanak tőlem a nők valamiért, illetve csak az olyan lányok néznek meg akik nem az eseteim-pl nem természetesek. Lehet az öltözködésemmel van baj? Viszonylag drágább ruhákat hordok (Tommy, Boss, stb.) szolizok, edzek, 185 cm vagyok ès kopasz, adok magamra maximálisan. A kérdés az hogy van a nőknél olyan hogy “nem egy kategóriának gondolnak valakit magukkal?

Köszönöm ha segítetek, 29F


2021. aug. 28. 23:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
34%
Lehet, hogy túlságosan merev a gondolkodásod, és / vagy a határozottságod kérlelhetetlenségnek tűnik a külvilág számára. Ez persze csak tipp.
2021. aug. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
92%

A végén azért kiderült, hogy te is tudod a választ.

Pontosan arról van szó, amit írtál. Eleve azt szoktuk meg, hogy a nőnek nem szabad kezdeményezni, mert az milyen r**is, és fuj. Ebben szocializálódtunk. Különösképp igaz ez, ha valakit magunknál jóval szebbnek, jobbnak érzékelünk.


Én azt vettem észre, hogy a férfiak simán bepróbálkoznak náluk sokkal szebb, tanultabb nőknél, míg a nők ritkán mernek bepróbálkozni náluk jobb pasiknál. Igen, vannak olyan párkapcsolatok, ahol átlagos lány mellett látsz Adoniszt - de azokat is többnyire a pasi kezdeményezte. Én ismerek ilyen párokat, és ott is mindig a férfi tette meg az első lépést.


Illetve a szoli, valamint a nagyon sok edzés nem pont természetes külsőt eredményez. Mármint persze, van az a mennyiségű sport, ahol természetes, mégis sportos, csinos az ember, de a profi testépítők már simán beletartoznak az extrém kategóriába. Lehet, hogy a természetes nőknek is bejössz, de ezt nem merik neked jelezni, mert félnek, hogy felsülnek.

2021. aug. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%

szerintem az lenne a megoldàs , ha a pofonfa alá allnàl: ismerkednèl nőkkel , és ha nem jön össze , akkor ràkèrdeznèl wtf.


Mert így làtatlanban, ismeretlenül ez az egész csak okoskodàs.

2021. aug. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
40%

"távolságtaróbbak a nők velem szemben mint kellene":


Valamiért rosszabbul nézel ki, mint korábban. Egy 29 éves férfi esetén én férfi kopaszodásra tippelnék.

2021. aug. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

A leírásodból egy normális és komoly férfinek tűnsz.

Ha külsőre asszociálnék csak, akkor lehet nem volnál az "esetem" de nem rosszból, hanem mert ahogy írtad lehet egy úgymond egy természetes lány úgy érezheti "nincs veled egy szinten" tehát úgy tűnhet pl.neked ő nem tetszene. Egyébként most saját pékdámból kiindulva újrakell gondolnim ezt :D mertt már utasítottam vissza így férfit, ousztán ezek alapján, mert ugyanez volt, mint amit leírtál. Kérdésedre a válasz az, amit én is gondoltam, éreztem hogy te pl.ááá miért én pont én tetszenék?!

2021. aug. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
36%
#3 voltam: olvasod - a kopasz kopaszodik
2021. aug. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
20%
#4: írta, hogy kopasz. Ennyit a szövegértésedről, drágaság.
2021. aug. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az elírásokért.
2021. aug. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
20%
Ez durva ha te csak a kopaszodást tudod ebből kihozni.
2021. aug. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
92%
Mikor én olyan típusú pasit látok mint amilyennek leírtad magad akkor azt gondolom h a nem “természetes” lányok jönnek be neki. Pl akik szintén szoliznak, és rengeteg időt töltenek kozmetikusnál, és érdekli őket h milyen márkás a ruhájuk. Engem abszolút hidegen hagynak az ilyen pasik. És azt gondolom én is őket. Meg be kell vallanom h a bátyám is ilyen, gyúrni jár, órákig készülődik ha bulizni megy. Még hajszárítózza is azt a két centi haját. A férjemmel kicsit ki is szoktuk nevetni ezért. Ő is nagy dumás a haverjaival együtt. És igen, azt hiszem ehhez a típushoz bizonyos típusú lányok vonzódnak. Nomeg igazából ez a stílus nem tükröz különösebben nagy intellektust. Persze lehet h ez csak az én előítéletességem. És hozzáteszem hogy én elég gáz vagyok, 28 vagyok és sosem festettem magam, + általában póló és farmer van rajtam… turis…
2021. aug. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!