Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a probléma? Lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma? Lányok írjatok véleményt

Figyelt kérdés

Kb 1 éve vagyok egyedül, nagyon sok dolgot változtattam magamon, azt veszem észre hogy távolságtaróbbak a nők velem szemben mint kellene, eddig csak hosszú kapcsolataim voltak de az utolsó kapcsolatom után gondoltam változtatok magamon... megjött az önbizalmam eléggé (nem vagyok beképzelt), van kisugárzásom, nyitott vagyok és beszédes, viszonylag középpontban vagyok ha összejövetel van, mégis azt érzem hogy tartanak tőlem a nők valamiért, illetve csak az olyan lányok néznek meg akik nem az eseteim-pl nem természetesek. Lehet az öltözködésemmel van baj? Viszonylag drágább ruhákat hordok (Tommy, Boss, stb.) szolizok, edzek, 185 cm vagyok ès kopasz, adok magamra maximálisan. A kérdés az hogy van a nőknél olyan hogy “nem egy kategóriának gondolnak valakit magukkal?

Köszönöm ha segítetek, 29F


2021. aug. 28. 23:06
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

#15: "Egyébként ez inkább feminin tulajdonság hogy ennyire adsz a külsődre."


A mondat, amely összefoglalva megmagyarázza a magyar férfiak hihetetlenül igénytelen külsejét. És mindez egy nőtől. Pfff. Hát, csak gratulálni tudok. Egy másik, a külső ápolását NEM feminin tulajdonságként elkönyvelő nő.

2021. aug. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

21.


Igazad van mondom ezt férfiként. Szolizik edz jól öltözködik mintha vmi ördögtől való dolgok lennének ezek. :D

2021. aug. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
27%

Lehet meg is vàlaszoltàk a kèrdèsed:

Külsőd és stílusod megosztó


Nem minden nőnek jön be, hogy a fiuja többet van a tükör előtt mint ő.


Szemöldökszedès, gyantàzàs is van ?


Belső: a sèrtődött èrtetlenkedès sem vonzó

2021. aug. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden nőnek jön be, hogy a fiuja többet van a tükör előtt mint ő.


Ezeket honnan veszitek? Annyit írt szolizik meg edzeni jár. :D

2021. aug. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
58%

#21 hát baromi nagy különbség van aközött, hogy valaki nem bűzlik, szokta mosni a ruháit és normálisan öltözködik, meg hogy valaki szoliba jár, meg hasonló feminim dolgokkal próbálja kompenzálni az önbizalomhiányát. Szerintem ez eléggé erőltetett, kb mint mikor az elhízott nők csicsás műkörmöket csináltatnak.


A szolinak semmi köze az igényességhez, ápoltsághoz, az már egy teljesen más szint. Egyáltalán nem ördögtől való, de a kérdező kérdezett valamit, megpróbáltunk rá válaszolni: igen, lehet, hogy sok nőt taszít, ha egy pasi nagyon erőlködik a külseje fényezésével.


Amúgy ennyi leírásból lehetetlen megállapítani, mi a "baj", lehet, hogy nincs is semmi baj a kérdezővel, csak ő képzeli be, vagy véletlen pont olyan nőkkel futott eddig össze, akiknek nem volt szimpi.

2021. aug. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

25.


Mi köze van a szolinak az önbizalomhoz?

2021. aug. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

#25 ment a zöld részemről , én értem 🙂


Àm érdekes, hogy mindenki aki a feminim vonalat említette, kapott mínuszt.


( Nem tudom mi van, biztos én nem járok olyan közegbe, de ritka hogy FFI ismerősöm szolizott )


Ja és hetero 😁

2021. aug. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Nem minuszolok senkit, erdejes meglatas, ezen nem gondolkoztam meg... nem viszem tulzasba semennyire sem a szolit, nem vagyok diszhuszar, pusztan van egy egeszseges szinem mert vilagosabb lenne a borom amugy, ennyi az egesz, koszonom mindenkinek a valaszokat
2021. aug. 29. 22:42
 29/30 anonim ***** válasza:

28.


Semmi baj a szolival jarjal ha jól esik, normális ember nem néz ezért homoszexuálisnak. :D

2021. aug. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
79%

#28. Akkor bocs, én (is) írtam a szolizást mint lehetséges "bajt". (Nekem nőként furcsák azok a férfiak, akik mogyoróbarnára süttetik a bőrüket, a legtöbb a lábát is borotválja és erősen kölniszagú.)


Nem látunk téged se képen, se élőben, így nem tudhatjuk, milyen vagy.

De mint írtam, valószínű, hogy semmi baj nincs veled, csak beképzeled.

2021. aug. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!