Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek megfogadják a tanácsokat vagy legalább meghallják, hogy mi a gond velük?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=GGs0Yop5vC4


Egy pszichológus válaszolt a tipikus gyakoris pasik problémáira.

Ilyenkor leszűrik a tanulságot egyáltalán?


2021. aug. 29. 18:09
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
0%
Na igen, majd pont egy ilyen tankaranka fogja megmondani, hogy kell csajozni. A chad-ektől kell eltanulni a technikákat, nem ezektől.
2021. aug. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
89%
#1: Tanuld el tőle, lapát állad legyen, izmos tested, és minimum 190 cm-es magasságod. Eddig ez volt a bajotok, hogy ez nincs, ezért nem tudtok csajozni.
2021. aug. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
4%

Hát igen, aki életvezetési tanácsokat ad, azon nem árt, ha látszik is, hogy irigylésre méltó embernek látszik. Én nem cserélnék vele(nő vagyok) és nem fogadnám meg a tanácsait, pedig azt sem tudom, mit akar mondani.


Ugyanez a gond az incelekkel is, meg mindenkivel, ha ellenszenves embertől kap tanácsot, nem valószínű, hogy megfogadja.

2021. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
56%
#1 ha férfi pszichológus mondaná az se lenne jó. Az meg nőknek nyalizó mangina lenne, white knight, béta, normie, meg a jó ég tudja még mi. Szerintem keressetek egy meleg chadet, és imádjátok kedvetekre 👨‍❤️‍💋‍👨👨‍❤️‍👨 A nőkről meg szálljatok le. Úgy élünk ahogy nekünk tetszik. Ti meg dühöngjetek csak.
2021. aug. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem. Eleve a "hullarészeg nőpróbálgatás" amit a video elején emleget legtöbb józan gondolkodású férfinak nem célja. És valószínű 30+ évesen mindenféle önelemzésen túl van, ahol a "légy önmagad" "várd az igazit", "csak légy barátságos" kliséket már 20 éve alkalmazza, mégis egyedül van. De helyette kapja a "biztos baj van veled, csakis a te hibád" dolgokat, amit ez a kérdés is sugallni igyekszik.
2021. aug. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
7%

#3: Egy instacica hitelesebb lenne?

Szerintem nem. Egyrészt nem a külsőtől függ, hogy mennyire jó szakember. Vagy mondhatjuk úgy, hogy ő biztos nem azért van a médiában, mert egy csinibabát akarnak mutogatni.

Egy "chad" se hiteles, ha a csajozásról van szó. Elég, ha áll a sarokban és mosolyog. A csajok meg felszedik. Semmit se tud arról, hogy lehet hátrányból nyerni.

2021. aug. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
62%

Nem hallgatnak semmilyen nőre. Ha szép, azért, ha nem, azért. Csak egymás között próbálják a másik nemet megfejteni meg idióta elméleteket szőnek, hiszen mindenki csak hazudik...


Ezért fognak egyedül megrohadni.


A párkapcsolat egyik legleglegalapabb szabálya, hogy figyelj a társadra, annak igényeire, arra, amit mond, mert egy ligában játszotok, ahol nagyon fontos a kommunikáció. Innentől fogva, hogy valaki ezt semmibe veszi és nem tud kooperálni egy nővel sem, totálisan alkalmatlan kapcsolatra. A többi férfi, aki boldog kapcsolatban él, azért tud boldog kapcsolatban élni, mert ismeri magát és ismeri a társát és tudja, hogy a társa ténylegesen mit akar, mert beszélgetnek. Ez pedig nem ugyanaz, amit ő képzel arról, hogy a társa mit akar.

2021. aug. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
28%
vegyétek be ti is a fehér pirulát 😊💊⚪
2021. aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
20%
Bazzeeeeg, meghallgattam(3as vagyok). Ez a nő pont olyan, mint amilyennek látszik, erőszakos, durva, közönséges és rosszindulatú! És még csak marhaságokat is beszél. Ez pszichológus? Biztos kettessel ment át..
2021. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
32%
7: Megint csak az általánosítás. Szerintem kevés emberre igaz amit írsz. Én szerintem mindig odafigyeltem a másikra. Kaptam is a "olyan jó barát vagy", "a lelki társam vagy" dolgokat, de ettől még párkapcsolatban sosem voltam.
2021. aug. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!