Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a legtaszítóbb tulajdonságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legtaszítóbb tulajdonságom a lányok számára?

Figyelt kérdés

2 havonta egyszer mozdulok ki, csak egy barátom van. 30 évesen szüleimmel élek még, nem vagyok karrierista bruttó 300 ezer körül keresek. Nagyon magamnak való vagyok van hogy napokig nem beszélek senkivel élőszóban a munkámon kivül, csak pár sort irok rokanaimnak az egy jó barátomnak. Sokat ülök számitógép előtt főleg játszom(munkanapon 5 órát) (szabadnapon pedig 12+ órát). Nem vagyok sportos, edzett.


Van jó tulajdonságom is takarékos vagyok 8 számjegyű megtakarítás, jól fözök, hajlamos vagyok kompromisszumokra szüleimmel együttélés megtanított rá, jól tájékozott vagyok a világ dolgaiban politika gazdaság komolyabb témák nagyon érdekelnek és rendkívül türelmes vagyok tudok várni ha valamit elakarok érni, vannak elveim amikhez végsőkig tartom magam.


Rossz tulajdonságom közé tartozik hogy erősen felszínes tudok lenni és van pár elvem amiből nem engdek. A legrosszabb talán hogy nehezen nyilok meg és nem is akarok sokszor. Emiatt sok ismerkedési kisérletem online félbeszakadt mármint válogatásom miatt.


Nem tudom mi a legnagyobb baj ami taszítja a lányok többségét



2021. aug. 31. 14:11
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
49%
Nekem az a "kéthavi egy kimozdulásra van igényem" az, ami nem lenne szimpatikus, mert én gyakrabban szeretek eljárni, akkor is, ha nincs társaságom hozzá (pl. színház, mozi, koncert).
2021. aug. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
37%
Életképtelen vagy. Mint egy nagy gyerek.
2021. aug. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:

A saját ügyeimet teljesen én intézem az egyetlen dolog amiben szüleimre hagyatkozom a mosás amit anyám csinál, szóval mire is gondolsz önállóság alatt?

A másik hogy egyáltalán nem vagyok gépfüggő, egyéb dolgokkal is letudom foglalni magam, de ez ami leginkább leköt, viszont nem vágok eret ha ne talán vmi oknál fogva nem tudok gépezni.

Egész egyszerűen nem szeretek társaságban lenni, egy személlyel még jól is érzem magam de amikor többen vagyunk nagyon fáradt vagyok utána és alig győzök feltöltödni.


Szoktam az egy baráttal is programokat csinálni és vitt már baráti körébe is de a barátnője miatt nehezebben ér rá, igaz én sem igénylem annyira.

De ha lenne egy társam barátnőm vele nagyon szívesen mennék közös programokra.

Egy baráttal mégsem ugyanaz se egyedül.


Nem akarok hitelt, de ha nagyon akarnám igen külön költözhetnék már mert van szüleimnek lakása amibe átmenetileg lehetnék pár évet egyedül. Viszont részemről az is hasonló függőséget feltételezne csak enyhébb formában.


A megtakarítással sem értek egyet írod hogy így könnyű mégis sokaknak semmi sincs ilyen helyzetben, plussz ellenszenves hogy vmi checklistet sejtetsz, xy el kell menni utazni külföldre az a minimum xy tárgy kell mert alap stb.

Nem akarok más emberek elvárásainak megfelelni a kirakat életükkel versenyezni

2021. aug. 31. 14:55
 14/56 anonim ***** válasza:
100%

"Sokat ülök számitógép előtt főleg játszom(munkanapon 5 órát) (szabadnapon pedig 12+ órát)."

Ez..

A többi nekem nem probléma, így leírás alapján, persze élőben ezek is sokmindent takarhatnak. De hogy munkanap 8 óra munka után még 5 órát gépezel, hétvégén meg 12-t az baromi sok. Gyakorlatilag nincs már életed ezen kívül. Az introvertáltság nekem nem probléma. De ezt úgy tudom elképzelni, hogy akár éhen is halnál a gép előtt, vagy chipsen élnél, hacsak anyukád nem viszi be, amit megfőzött neked... és semmilyen házimunkát nem csinálsz abban a házban, ahol élsz. Helyetted ezeket a szüleid megcsinálják.

Én is szoktam számítógépes játékokkal játszani, de nem ez az életem.

2021. aug. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
100%
ahhoz kepest, hogy ‘nem akarsz mas emberrk elvarasainak megfelelni’, megis itt kerdezgeted a velemenyunket. valami oka csak van.
2021. aug. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 A kérdező kommentje:

Szoktam magamnak főzni mindig, anyám főztjét havonta 2-szer fogyasztom.

Gyorskaját elutasítom

2021. aug. 31. 15:01
 17/56 A kérdező kommentje:

15-ös

Igen annyiban érdekel hogyan lehetnék vonzóbb lányok számára.

Mert társat akarok találni

2021. aug. 31. 15:01
 18/56 anonim ***** válasza:
56%
Ha valaki egyedül nem tud normális és tartalmas életet élni, akkor mi a garancia arra, hogy majd egy barátnővel igen? Semmi, sőt, inkább csak önáltatás.
2021. aug. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
100%

1. Legyenek normális hobbijaid, lehetőleg olyanok, amik során kapcsolatba tudsz kerülni másokkal.

2. Legyenek barátaid, akik mellett szociálisan fejlődsz.


Elsőnek legyen meg ez a kettő lépés.

2021. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 A kérdező kommentje:

De nem akarok barátokat, csak egy barátnőt.

Mi számít normális hobbinak?

2021. aug. 31. 15:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!