Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a legtaszítóbb tulajdonságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legtaszítóbb tulajdonságom a lányok számára?

Figyelt kérdés

2 havonta egyszer mozdulok ki, csak egy barátom van. 30 évesen szüleimmel élek még, nem vagyok karrierista bruttó 300 ezer körül keresek. Nagyon magamnak való vagyok van hogy napokig nem beszélek senkivel élőszóban a munkámon kivül, csak pár sort irok rokanaimnak az egy jó barátomnak. Sokat ülök számitógép előtt főleg játszom(munkanapon 5 órát) (szabadnapon pedig 12+ órát). Nem vagyok sportos, edzett.


Van jó tulajdonságom is takarékos vagyok 8 számjegyű megtakarítás, jól fözök, hajlamos vagyok kompromisszumokra szüleimmel együttélés megtanított rá, jól tájékozott vagyok a világ dolgaiban politika gazdaság komolyabb témák nagyon érdekelnek és rendkívül türelmes vagyok tudok várni ha valamit elakarok érni, vannak elveim amikhez végsőkig tartom magam.


Rossz tulajdonságom közé tartozik hogy erősen felszínes tudok lenni és van pár elvem amiből nem engdek. A legrosszabb talán hogy nehezen nyilok meg és nem is akarok sokszor. Emiatt sok ismerkedési kisérletem online félbeszakadt mármint válogatásom miatt.


Nem tudom mi a legnagyobb baj ami taszítja a lányok többségét



2021. aug. 31. 14:11
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
69%

Lányként számomra borzalmasan nagy intőjel volt mindig is, ha valakinek nincsenek barátai. Az ilyen férfiakat mindig is elkerültem.


Gyakorlatilag bármi, aminek van értelme és nem otthon bámulod órákon át a képernyőt. Semmilyen érdeklődésed nincs? Na, ez lenne a másik intőjel, hogy kerüljem el az illetőt.

2021. aug. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:

Van egy gyerekkori jóbarátom de igazából nincs igényem egy nagy baráti körre.

Tehát bármi lehet ami nem számítógéppel kapcsolatos mert az nem értelmes?

2021. aug. 31. 15:15
 23/56 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, a legtöbb embernek nem vonzó, ha vkinek csak passzív hobbijai vannak, ami abból áll, hogy bambulja a képernyőt, és nem önfejlesztő / alkotó stb. tevékenység. Pl. nem mindegy, hogy a gépezés azt takarja, hogy animét nézel rajta / wowozol / Youtube-videót nézel egész nap pl., vagy programozni tanulsz.


Amúgy meg amit az egyik első válaszoló ír, az nagyon igaz, tapasztalatból... akinek egyedül sincs igénye a kimozdulásra, művelődésre, az vagy önmagát csapja be, vagy tudatosan hazudik, ha elkezdi, hogy "jajjj, de aaaannnyit eljárnék, ha lenne nőm / pasim". Az ilyen az, aki az elején elmegy mindenhova, hogy bevágódjon, utána, amikor meg biztosnak érzi a helyét, már szívja a fogát, vitatkozik a másikkal, hogy hogy nem tud megülni a seggén... "nekem nincs kedvem most elmenni, de te meg egyedül ne menj el, mert az milyen már / biztos megcsalsz... inkább nézzük együtt a tévét, az sokkal romantikusabb".

2021. aug. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:

Az "egy baráttal néha eljárok" és a "nagy baráti társaság" a két szélsőség, bőven van a kettő között hely.


Ahogy te csinálod, úgy sokkal inkább káros és függőségszerű, mintsem értelmes. Mi hasznosat nyersz ki ebből? Passzív tevékenység, ahogy a #23-mas is írta.

2021. aug. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
77%

Tehát ha szépirodalmat olvasna a kérdező, ugyan olyan szar alak lenne...ahamm, nyéértem.... Ha szépiradalmi műveket írna, na akkor lenne max valaki. Hagyjuk már.

Én pl kirándulni szeretek, mást meg az nem érdekel/mozgat meg vagy a töke tele van a rovarokkal, angolwc és vezetékes/melegvíz hiányától. De nekem megtölti azt az időmet tartalommal. Valakinek meg más tölti meg. Be is baxna, ha NEKEM kéne az ÉN hobbimmal megtölteni a MÁSIK életét tartalommal... enyém a másik élete vagy az enyém az övé vagy mi a hányás. 😃


Keress egy intró gémer csajt kérdező, aztán akkor az nem szaroz le. Bár intróként intróval elég nehéz ismerkedni.

2021. aug. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:

Régebben rendszeresen programokat csináltam jó barátommal de mióta barátnője lett már nem én vagyok az első de persze attól még bármikor számíthatok rá.

Akkor jöttem rá viszont hogy sok értelme nincs barátságnak mert a család élettárs stb mindig legelől lesz és előbb utóbb hátérbe szorul, nincs ideje úgy másra.

Ezenkivül még igyis jelentős energiát kivesz a barátság ápolása nem látom hogy sok ilyen mulandó dolog fenntartása miben kedvezne nekem ahhoz képest hogy milyen időigényes. A minőségi dolgokat szeretem, a mennyiség helyett.


Az sem igaz hogy nem mozdulnék ki ha lenne valakim, de egyedül elég unalmas a nagy társaság lefáraszt.

A régi barátok közül megcsak 1 van, a többi házas csak nőnek él szépen lemorzsolodott a többség.


Viszont igen elismerem ha barátnőmnek nagy baráti összejövetelekre lenne igénye az nekem elég unalmas lenne, nagyon fáraszt és untat a sok ember társasága

2021. aug. 31. 15:41
 27/56 A kérdező kommentje:
Én is egy gémer lányban gondolkoztam utolsó de nagyon nehéz ismerkedni egy intro lánnyal tényleg, ha még valahogy meg is törtem a jeget akkor nem akar senkit maga mellé kibukott vagy nem vagyok elég érdekes mindketten túl passzívak vagyunk.
2021. aug. 31. 15:43
 28/56 anonim ***** válasza:
59%
Ne nagyon vedd magadra amit a többiek írtak, van a te hobbid is olyan valid, mint az övüké, abban viszont igazuk van, hogy a javadra válna, ha tágítanád a komfortzónád. Így több lehetőséged lenne ismerkedni.
2021. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
51%

Ha a gépezés "gáz hobbi", akkor pl. a horgászat is az? Ott is csak ülnek meg nézik a vizet, sok horgász vissza is dobja a kifogott halat, mások hetekig nem fognak semmit, csak a sport szeretete miatt csinálják, tehát ugyanolyan "értelmetlen", mint ez.


Ráadásul az sem "menő", egyedül a többi horgász számára számítanak az eredmények, a fogások, a zinstán nem lehet vele keménykedni, meg a fészbúkon se lehet agyonlájkolt posztok ezreit elkészíteni, mint az olyan "ultramenő" hobbikkal, mint az autótuningolás, állatkodás motorral stb.

2021. aug. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
58%

Azért a horgászat más tészta szerintem, mert annak azért megvan a technikája, amit meg kell tanulni... már ha tényleg horgászik az illető, és nem az a helyzet, hogy horgászat jeligével lemegy a Balatonra a haverokkal és seggrészegre issza magát Kőbányaival.


Amúgy meg jellemző, hogy rögtön jön az, hogy "akinek a wowozás meg a gépbambulás nem elég jó hobbi, az biztos azért nem szereti, mert nem menőőőőő meg facebook-kompatibilis", és rögtön az utcai rodeó / gyorsulási verseny tengelyen gondolkodnak... pedig van rengeteg értelmes hobbi, ami nem ez a sült tahó szint, csak könnyebb réfogni, hogy a nő a hülye, ha neki nem szimpatikus vki, aki passzívan bámulja a képernyőt és kb. semmit nem csinál.

Pl. az olvasás sokkal szimpatikusabb hobbi - erre már nem lehet ráfogni, hogy jaj, azért tetszik neked, mert instakomptabilis meg rosszfiús. Vagy sportolni. Vagy hangszeren játszani. Kertészkedni. Kvízeken részt venni. Még a filmnézés is lehet hasznos, ha utána vki kielemzi a filmet, és nem azért nézi, mert "kijött vmi D-kategóriés akciófilm a netflixen, amit még nem láttam".

2021. aug. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!