Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt a suli, hogyan csajozzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a suli, hogyan csajozzak be, középiskolás korú lánnyal?🤔 24/F Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Itt a suli, jönnek-mennek a középiskolás csajok egész nap a városban, jobbnál jobb csajok. 18-24 éves lányokkal szeretnék ismerkedni. Nyilván az egyikkel össze is akarok jönni. Főleg középiskolás lányok válaszát várnám, hogy ők minek örülnének, mi esne nekik jól, a fiú hogyan kezdeményezzen nála személyesen? Például hogyha a lány az utcán sétál, vagy például buszmegállóban várja a buszt.

2021. szept. 3. 14:32
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 A kérdező kommentje:
18-24. Miért?🤔
2021. szept. 3. 15:18
 12/65 anonim ***** válasza:
65%
Sosem lesz csajod. :D
2021. szept. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 A kérdező kommentje:
Nagyon okos vagy...
2021. szept. 3. 15:32
 14/65 anonim ***** válasza:
71%
Csak őszinte. bocs!
2021. szept. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
81%
Igazuk van. Középiskolás kor az 14-18. Amit te keresel azok már szakmát, egyetemet csinálnak vagy dolgoznak. Ha ezt nem tudod belátni, a csajozasban sem sok sikered lesz, legalábbis értelmes körökben.
2021. szept. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
89%

A középiskolás az 14-18-19.

Én 23 vagyok és egyetemista,ott is utolsó éves,nem igazán van közöm már a gimihez:DD

Ha igazán kreatív és bátor személyiséged lenne,nem itt kérdezgetnéd,hogy hogyan szólíts meg egy lányt. Erről ennyit.

23L

2021. szept. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim válasza:
87%

A korábbi válaszolóknak igaza volt a 18-24 év közöttiek már rég nem középiskolások.

Mindenesetre ha egy apró bókkal kezdessz, annak nem hiszem, hogy egy lány ne örülne. A lényeg, hogy ne legyél nyomulós, ha visszautasít akkor ne próbálj meg még ötféle módszert, hogy felszedd mert csak magadat járatot le.

Személy szerint én nem feltétlenül örülnék neki, ha egy vadidegen pasi mindenféle előzmény nélkül rámmászna a buszmegállóban.

Szerintem először egy kedves mosoly és ha a lány viszonozza csak akkor próbálkozz be.


Üdv, egy 17 éves lány

2021. szept. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 A kérdező kommentje:
#15 fejezd már be! Mi vagy te, rendőr?🤔 Nem bírsz aludni, amíg le nem írtad ezt? Ne okoskodj már annyira! Képzeld én leérettségiztem 19 évesen és utána még 2 évig szakmát tanultam középiskolában. Hihetetlen ugye?🤔 Amúgy is engedd már el ezt a középiskolás szót nyilván egyetemista és dolgozó lányok is érdekelnek, DE MÉGEGYSZER LEÍROM, HOGY NEM AZ A LÉNYEG!!!
2021. szept. 3. 15:42
 19/65 anonim ***** válasza:
64%
Egyébként, ha tényleg rendőr lenne a 15-ös, mi lenne a reakciód?
2021. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
73%

Go to horny jail.

#15

2021. szept. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!