Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt a suli, hogyan csajozzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a suli, hogyan csajozzak be, középiskolás korú lánnyal?🤔 24/F Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Itt a suli, jönnek-mennek a középiskolás csajok egész nap a városban, jobbnál jobb csajok. 18-24 éves lányokkal szeretnék ismerkedni. Nyilván az egyikkel össze is akarok jönni. Főleg középiskolás lányok válaszát várnám, hogy ők minek örülnének, mi esne nekik jól, a fiú hogyan kezdeményezzen nála személyesen? Például hogyha a lány az utcán sétál, vagy például buszmegállóban várja a buszt.

2021. szept. 3. 14:32
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
73%
Btw, te közép és szakiskolaba jártál.
2021. szept. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 A kérdező kommentje:
Nagyon nem... csan szakmát is lehetett ott tanulni. És nem ugyanabban a suliban tettem le a szakmát, mint amelyikben érettségiztem. De ez lényegtelen, engedjétek már ezt el!!! 💪
2021. szept. 3. 15:51
 23/65 anonim ***** válasza:
90%
Ha a kérdező kisegítő suliban is járt és csúszott "1-2 évet", akkor elképzelhető, hogy 18-24 éves koráig csinálta a szakközepet és emiatt gondolhatja azt, hogy ennyi idősen járnak középsuliba. De miért fontos ez hova jár?
2021. szept. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
90%
Nem fontos, de legyünk már pontosak. Majd elhívsz egy csajt randira tegyük fel 9 órára. Aztán Érte mész hajnal 3kor mert hát nem ez a lényeg, hanem hogy menjetek? :D
2021. szept. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 A kérdező kommentje:

#23 normális vagyok és nem kisegítő iskolába jártam...

De most hogy ezeket letisztáztuk, kaphatok végre hasznos és segítőkész válaszokat a kérdésemre is?🤔

2021. szept. 3. 15:57
 26/65 anonim ***** válasza:
69%

Menj oda, mutatkozz be, mondd azt, hogy nagyon tetszik.

Ő meg majd mondja, hogy húzz egy számot, és állj be a sor végére...

2021. szept. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
74%

Köss egy téglát a lábadra és ugorj egy tóba/folyóba (amelyik közelebb van a lakhekyedhez).

A kislányok IMÁDNAK mély vizek alján összegyűlni.

Az oxigénhiánytól meg nem kell félned.

2021. szept. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 A kérdező kommentje:
Mondom hasznos, segítőkész válaszokat várok. Nem emlékszem, hogy írtam volna olyat, hogy fogyatékos emberek ökörségeit várnám...
2021. szept. 3. 16:41
 29/65 anonim ***** válasza:
85%
Annak mi értelme van, hogy valaki leírja, mit mondj? Mi lesz utána? Minden megszólalás előtt kiírsz egy kérdést? Add magadat.
2021. szept. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
85%
Látod milyen ha magát adja, akkor inkább kérdezzen. :D
2021. szept. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!