Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt a suli, hogyan csajozzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a suli, hogyan csajozzak be, középiskolás korú lánnyal?🤔 24/F Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Itt a suli, jönnek-mennek a középiskolás csajok egész nap a városban, jobbnál jobb csajok. 18-24 éves lányokkal szeretnék ismerkedni. Nyilván az egyikkel össze is akarok jönni. Főleg középiskolás lányok válaszát várnám, hogy ők minek örülnének, mi esne nekik jól, a fiú hogyan kezdeményezzen nála személyesen? Például hogyha a lány az utcán sétál, vagy például buszmegállóban várja a buszt.

2021. szept. 3. 14:32
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 A kérdező kommentje:
Mént a piros kéz!!!💪
2021. szept. 4. 13:28
 52/65 A kérdező kommentje:
Beteg...
2021. szept. 4. 13:41
 53/65 anonim ***** válasza:
53%

Én csak azt nem értem,hogy miért otthon üldögélsz és hülye kérdéseket írogatsz ki, miért várid,hogy más találja ki helyetted,hogy mit kérdezz egy lánytól?? Miért nem cselekedsz inkább?

Ez nem leszólás,csak tényleg nem értem ezt az egészet.

2021. szept. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 A kérdező kommentje:
Hidd el, cselekszek eleget. De a sikertelenség és a csalódás után itt kérek segítséget.
2021. szept. 4. 16:37
 55/65 anonim ***** válasza:
Itt nem fogsz segítséget kapni. Ez nem úgy működik, hogy elolvasol egy választ és onnantól kezdve sikered lesz a nőknél. A puát is felejtsd el. Azok nyomorékok. :D Húzd ki magad és nézz előre! Társkeresőre regisztráld fel magad. Igaz, hogy a fentlévők közt kb csak 20% csaj, de próbáld meg. Ezeket a csajozós baromságokat pedig felejtsd el, hogy mit kell tenned mit nem, hogy csajt fogjál. Ilyen nincs. Ha nem jössz be a csajnak fejen is állhatsz, akkor sem fogsz neki tetszeni ennyire egyszerű. Ha tetszel neki akkor pedig teljesen mindegy mit csinálsz, mert nyert ügyed van.
2021. szept. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
42%
és én voltam az aki azt írta "szűz maradsz", szóval bas--zd meg magad amiért lepontoztál!
2021. szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 A kérdező kommentje:
#56 és most is lepontoztalak!!! 💪😜😝
2021. szept. 4. 18:19
 58/65 anonim ***** válasza:
42%
kemény vagy csoki
2021. szept. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 A kérdező kommentje:
Na szóval hogyan csajozzak be középiskolás lányok válaszát várnám főleg!!!
2021. dec. 19. 13:29
 60/65 A kérdező kommentje:
Na középiskolás lányok???
2021. dec. 22. 16:27
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!