Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn (facebook dating)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn (facebook dating) miért rakják ki sokan ugyanazt a képet kétszer?

Figyelt kérdés
Pl. kirak 4 képet, amiből 2 ugyanaz. Ennek mi értelme? Vagy tényleg ennyire dilettáns valaki, hogy nem látja a saját profilján, hogy ugyanaz a kép többször ott van? Lányoknál látom ezt, a fiú oldalról nincs tapasztalatom.
2021. szept. 3. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Részletkérdés.

Nekem férfiként volt ilyen, hogy ki akartam rakni fb-re képet, de valahogy megkettőzte és képekhez is rakta, meg profilhoz is, aztán a végén leszartam, volt 2x ugyanaz rólam. Majd ha időm engedi megcsinálom, de ezen nem fogok lovagolni, aki ismer, ismer, tudják, hogy csak emiatt nem vagyok dilettáns :D

Fun fact : IT ban dolgozok, és olykor én is eltévedek az FB-n... nem élek annyit fenn rajta.


Szóval lehet a lányoknál is ez van. Beszélgess el vele, aztán majd kiderül, hogy tényleg dilettáns-e.

2021. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Az sem jó, ha hülye és azért, de az sem jó, ha igénytelen, "rendetlen" és azért.
2021. szept. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
azért mert szarul működik az oldal (fb dating) képfeltoltoje
2021. szept. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem használom, de jártam már úgy a "sima" FB-kal, hogy feltöltöm a képet, majd nem történik semmi, aztán újra rányomok a feltöltésre, megint semmi, de 5 perc múlva már 2x fent van...
2021. szept. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha ilyen is tortenik, utolag meddig tartana kitorolni?
2021. szept. 11. 12:14
 6/9 anonim ***** válasza:

5# Addig tart, hogy konkrétan senki nem nézegeti a saját képeit a fb, szóval pl én is szarok rá, és van hogy hónapok múlva veszem észre, és akkor sem érdekel ha 2x van fent.

Ha valakit zavar, az az ő problémája nem az enyém.

2021. szept. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

6. A te problémád is, ha valaki ezért tart téged első látásra igénytelennek vagy technológiailag inkompetensnek és ezért nem ismerkedik veled. Most erre óvodásan válaszolhatsz, hogy "nekem nem is kellene olyan, aki emiatt utasít el", de az első benyomások ilyen kis ingereken múlnak sokszor a másikkal kapcsolatban nálad is, nálam is, másoknál is.


És de, én pl ránézek a profilomra, hogy lássam mások mit látnak.

2021. szept. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7# Bocs, de az is az ő problémája, és nem az enyém. Én meg őt tartom felületesnek, mert a fb-n lóg, és ismeretlenül kritizál magában másokat, miközben semmit sem tud rólam. Amúgy aki ennyire fb függő, azt amúgy is leszarom. Az ismerkedéssel pedig soha nem volt gondom, egy percig sem.
2021. szept. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Amúgy aki ennyire fb függő"


Mennyire?


"mert a fb-n lóg"


Most nem a facebook társkereső használatáról beszéltünk?


"ismeretlenül kritizál magában másokat, miközben semmit sem tud rólam"


Jaaaj máááár. Mintha nem mindenki ezt csinálná ösztönből valamilyen szinten.

2021. szept. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!