Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolja mindenki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja mindenki, hogy a csajozáshoz anyagi javak kellenek?

Figyelt kérdés

A mai világban szerintem ez érdekli a nőket a legkevésbé.


Azok az emberek, akiknek sok pénze van és sikeresek a nőknél, jellemzően ezek valamelyikébe tartoznak:


- Született Chad. Aki jól néz ki és magas, tutorial módban él. Könnyen jönnek neki a nők és ettől függetlenül a pénz is.

- Az alfa kigyúrt maffiózó + illegális autóversenyző. Neki izgalmas élete van, ezért kell a nőknek. Ettől függetlenül jön a pénz is.

- A CEO egy sikeres cégnél. Neki az első kettőtől eltérően legalább előbb volt pénze, mint hogy sikeres lett volna a nőknél, viszont a siker oka itt sem a pénz, hanem az, hogy 1000 másik ember lesi a parancsait.

- Az extrém gazdag férfi (Mészáros). Nyilván van olyan jó nő, akinél van az a pénz, viszont én ezt inkább prostitúciónak mondanám, mint sikernek. Másik dolog, hogy ezek a férfiak lehet, hogy találnak párt maguknak 5 percen belül, viszont ha egy random csajt leszóllítanak, az az előző kategóriáktól eltérően el fogja küldeni őket.



2021. szept. 7. 18:51
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
57%
Akkor mi számít a nőknek szerinted? A külső? Elsősorban ez természetes, másodsorban egy átlag ember nem tud megélni csak a külsejéből ergó nem lehet vele tervezni a jövőre..vagyis, számít a pénz, de nem annyira mint ahogyan ti incelek gondoljátok.
2021. szept. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
25%

Az incelek közül a redpill és a blackpill gondolja hogy számít nagyon, elsősorban a redpill.

Ezt ma tanultam egy youtube videóban, nagyon tanulságos

Feltárja az incelek "fejlődését" bluepilltől a blackpillig

2021. szept. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
A redpillesek legalább 30% -a nem incel szerintem. Aki incel, az nem sokáig marad ott.
2021. szept. 7. 19:17
 4/39 anonim ***** válasza:
75%
A nöknek pontosan odáig számít a pénz, hogy ne nekem kelljen eltartani. Legyen önálló keresete amiből meg tud élni, és kész. Amúgy pedig az fog számítani, hogy mennyire imtelligens, udvarias, lehet-e vele hosszú távra tervezni, van-e humorérzéke, tud és hajlandó engem támogatni (mentálisan, nem anyagilag), hasonlít-e az értékrendünk, vannak-e közös céljaink és természetesn az sem baj ha ezek mellé még jóképű is.
2021. szept. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

A csajozás 3 féle módon lehetséges:


1. baráti kör/munkahely

2. éjszakai élet/fesztiválok/koncertek

3. Online dating


Ebben a sorrendben a külső egyre inkább számít. Az online dating már 90% -ban a külsőn múlik.

2021. szept. 7. 19:20
 6/39 A kérdező kommentje:

"A nöknek pontosan odáig számít a pénz, hogy ne nekem kelljen eltartani. Legyen önálló keresete amiből meg tud élni, és kész.":


Ez így igaz szerintem is


"Amúgy pedig az fog számítani, hogy mennyire imtelligens, udvarias, lehet-e vele hosszú távra tervezni, van-e humorérzéke, tud és hajlandó engem támogatni (mentálisan, nem anyagilag), hasonlít-e az értékrendünk, vannak-e közös céljaink":


Ez hosszú távon számít, ha már jóképű az egyén.

2021. szept. 7. 19:21
 7/39 anonim ***** válasza:
Mert a nők ezt elvárják.
2021. szept. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
54%

"Ez hosszú távon számít, ha már jóképű az egyén."


Ez így van. Ha őszinte lenne a 4-es, úgy írta volna, hogy mindképp legyen jóképű, mert ez már önmagában elég és mellette lehetőleg legyen minden más is, amit felsorolt.

2021. szept. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
68%

"A mai világban szerintem ez érdekli a nőket a legkevésbé."


Fiatalon igen, amikor még csak az számít, kitől indul be a punci. Később nyilván egyre inkább az kell nézniük, hogy ki mellett tudnak (tudnának) kényelmes anyagiak mellett szülni, gyereket nevelni, ezért általában jelentősen engedniük kell a külsőből.


Persze az anyagiakat maguknak is meg tudnák teremteni, de könnyebb elintézni az egészet azzal, hogy féfidóga, a nők nagy része (nem mind, mielőtt nekem esnétek) úgy gondolja, neki bizony ilyen vagy olyan formában járnak az anyagiak a punicért cserébe.

2021. szept. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
8: Komolyan számít neki. Ha csak jóképű a srác, akkor összejön vele egy rövid pár hetes kapcsolatra, de nem fogja bemutatni az anyukájának, meg nem fog összeházasodni vele (illetve inkább: nem fog nyafogni a kapcsolat után, hogy ő csak szexre kellett).
2021. szept. 7. 20:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!