Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolja mindenki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja mindenki, hogy a csajozáshoz anyagi javak kellenek?

Figyelt kérdés

A mai világban szerintem ez érdekli a nőket a legkevésbé.


Azok az emberek, akiknek sok pénze van és sikeresek a nőknél, jellemzően ezek valamelyikébe tartoznak:


- Született Chad. Aki jól néz ki és magas, tutorial módban él. Könnyen jönnek neki a nők és ettől függetlenül a pénz is.

- Az alfa kigyúrt maffiózó + illegális autóversenyző. Neki izgalmas élete van, ezért kell a nőknek. Ettől függetlenül jön a pénz is.

- A CEO egy sikeres cégnél. Neki az első kettőtől eltérően legalább előbb volt pénze, mint hogy sikeres lett volna a nőknél, viszont a siker oka itt sem a pénz, hanem az, hogy 1000 másik ember lesi a parancsait.

- Az extrém gazdag férfi (Mészáros). Nyilván van olyan jó nő, akinél van az a pénz, viszont én ezt inkább prostitúciónak mondanám, mint sikernek. Másik dolog, hogy ezek a férfiak lehet, hogy találnak párt maguknak 5 percen belül, viszont ha egy random csajt leszóllítanak, az az előző kategóriáktól eltérően el fogja küldeni őket.



2021. szept. 7. 18:51
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

#10 vagy mondjuk nem mindenki jön össze valakivel csak mert jóképű, és nincsenek pár hetes kapcsolatai amik csak a szexről szólnak, hanem előbb megismeri az adott illetőt és majd ha belsőleg is megfelel csak utána kezd kapcsolatba.


Lehet valaki akármilyen jóképű, ha bunkó és ezek mellé még ostoba is, nem lesz népszerű.

2021. szept. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nagyon el vagy tévedve, nem igaz, amiket felvetsz. Az anyagi javak kellenek, de az nincs sehol meghatározva, hogy az mennyi legyen és milyen formában, csak legyen rendezett életed, bár ez korfüggő, nyilván egy iskoláskorútól nem várható el.
2021. szept. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
0%

Azert draga, mert azt tapasztalom, higy egy no elso kerdese, hogy mi a cegzettseged, munkad es van, akinek az, hogy van e autom.


Semmi mast nem kerdez, nem erdeklodik. Ez az elso, amit feltesz

2021. szept. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 Ypszilon1980 ***** válasza:
75%
Nem értek egyet, én sokat randiztam, egyszer egy nő sem kérdezte tőlem milyen anyagi helyzetem van, van-e autóm, házam, stb. Teljesen téves ez a dolog. Akit érdekel, az úgysem az én partnerem lesz.
2021. szept. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 VincentLaw ***** válasza:
100%

#20

Azokkal mi a helyzet, akiknek van jogsija, de nem használják és nincs is autójuk? Nekem van jogsim, de lényegében teljesen felesleges, mert minek. Pesten bárhol ott tudok lenni tömegközlekedéssel, sok esetben még előbb is, mint autóval. Pláne ha beállt a város. (Nem, nem azért nincs kihasználva a jogsi, mert ne tehetném meg, hogy vegyek egy autót)

Sose értettem ezt a jogsira/autóra való ráfixálódást.

2021. szept. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
én sem, férfiatlannak tartják. Az a 60 feletti bácsi, aki vezeti a tragacsát biztos szexisebb apuci...lol
2021. szept. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

1. Kellenek anyagi javak, de önmagában azzal, hogy van pénzed NEM fogsz tudni csajozni.

2. Kell a jó külső, de önmagában azzal, hogy jól nézel ki (hacsak nem EXTRÉM jól), NEM fogsz tudni nőt szerezni.

3. Kell a jó szoicális készség, a megfelelő társasági élet, de önmagában azzal, hogy ez megvan szintén NEM lesz csajod soha.

4. ÉS a legfontosabb KELL a SZERENCSE is, hogy jókorl egyél jó helye, megfelelő állapotban (mentálisan és fizikailag is), a megfelelő emberrel.

Tehát, hogy PONT összefuss azzal a nővel aki neked is tetszik és te is neki.

Megfelelő állapot kell ahhoz, hogy beszélgess vele és ne cseszd el és persze neki is szükséges, hogy vevő legyen az udvarlásra. Nyilván az idő is fontos, hogy mindketten ráérjetek éppen egymásra.

Ez pedig szerintem nagyrészt szerencsén múlik.

Illetve a legfontosabb a 4 pont megfelelő aránya. Egyik sem ér a másik pontok nélkül semmit. Csak ha mindből van valamennyi.

2021. szept. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
tehát én feleljek meg mindenben és még több dologban is...ahhaaaa
2021. szept. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

25: Nálam is ez van. Bár van jogsim, egy autó fenntartása egyszerűen drága és fölösleges Pesten. Vannak faluban élő ismerőseim viszont, akiknek az autó alap a túléléshez.


Ha a nőknél tényleg javít az esélyeken egy jármű, én inkább egy motoron gondolkodnék.

2021. szept. 8. 17:01
 30/39 anonim ***** válasza:
34%
En meg total nevetsegesnek tartom, hogy egy (luxus) dolgot varnak el csak azert, mert bkv az nem kenyelmes
2021. szept. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!