Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolja mindenki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja mindenki, hogy a csajozáshoz anyagi javak kellenek?

Figyelt kérdés

A mai világban szerintem ez érdekli a nőket a legkevésbé.


Azok az emberek, akiknek sok pénze van és sikeresek a nőknél, jellemzően ezek valamelyikébe tartoznak:


- Született Chad. Aki jól néz ki és magas, tutorial módban él. Könnyen jönnek neki a nők és ettől függetlenül a pénz is.

- Az alfa kigyúrt maffiózó + illegális autóversenyző. Neki izgalmas élete van, ezért kell a nőknek. Ettől függetlenül jön a pénz is.

- A CEO egy sikeres cégnél. Neki az első kettőtől eltérően legalább előbb volt pénze, mint hogy sikeres lett volna a nőknél, viszont a siker oka itt sem a pénz, hanem az, hogy 1000 másik ember lesi a parancsait.

- Az extrém gazdag férfi (Mészáros). Nyilván van olyan jó nő, akinél van az a pénz, viszont én ezt inkább prostitúciónak mondanám, mint sikernek. Másik dolog, hogy ezek a férfiak lehet, hogy találnak párt maguknak 5 percen belül, viszont ha egy random csajt leszóllítanak, az az előző kategóriáktól eltérően el fogja küldeni őket.



2021. szept. 7. 18:51
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
58%
Nem mindenki lakik a fővárosban, ezt annyira nehéz felfogni? Vidéken, még városban is szükség van az autóra, pl gondolom még egyikőtök se csinál nagybevásárlást amikor 2-3 hatalmas szatyorba sem fér bele a család heti kajája. Kórházakat megritkították, 25 km-re van ügyelet, beteg gyerekkel majd várjátok a buszt? Főleg ha késő éjjel már nem is jön. Ha családod van akkor igenis szükség van az autóra, meg azt se lehet elvárni, hogy mindig a nő vezessen. Szóval én teljes mértékben megértem, hogy volt ilyen elvárása mert láttam hogy egyedül mennyire túlterhelt volt mindig és most mennyire élvezi mikor megyünk pl termálfürdőbe, hogy nem neki kell vezetni.
2021. szept. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
23%

"Nem mindenki lakik a fővárosban, ezt annyira nehéz felfogni? Vidéken, még városban is szükség van az autóra, pl gondolom még egyikőtök se csinál nagybevásárlást"


Jajajajjj hát persze. Imádom amikor megmagyarázzák, hogy márpedig a "csúnya vidéken" elengedhetetlen egy fostos autó.

Mintha a "vidék" az valami totál visszamaradott középkori dolog lenne, ahol az emberek még egymást eszik...

30 ezres városban élek, minden egy köpésre van egymástól. Interspar, Tesco, ALDI, LIDL, ruhaboltok, műszaki áruház stb.

És van tömegközlekedés, a város minden pontjába eljutsz vele. Ugyanúgy járnak buszok, csak nyilván nem olyan sűrűn mint Pesten. De ott is a külső kerületekben figyelni kell, hogy mikor indul a busz, a belső részeken meg nyilván mindig jön egy, csak fel kell szállni.

"Vidéken" is jön a busz, megnézed a menetrendet és ahhoz igazítod a nagybevásárlást.

Ja, hogy az nem olyan kényelmes... hát ez van. De legalább nem kell megvenni egy ipari hulladék autót (nuygatról behozott, visszatekert órás fost), amire utána a gatyádat is ráköltöd. Mert újat nem kapsz, egy szaros Suzuki is már 6-7 milliónál KEZDŐDIK. Annyiba kerül, mint egy teljesen felújított lakás árának a fele, ami azért röhejes. A használt meg rohadt nagy lutri, ott baßák át az embert ahol tudják, és nem mindenki autó szakértő, hogy biztosan jót fogjon ki (bár a nagy "szakik" is belefutnak a szarba ugyanúgy).

Azzal mondjuk egyetértek, ha van egy gyerek, akkor már nem árt az autó, de egy embernek pl. teljesen fölösleges, csak luxus. Feltéve, hogy nem elengedhetetlen mondjuk a munkába járáshoz.

2021. szept. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
31: Nő nélkül én úgy oldom meg, hogy nem csinálok nagybevásárlást egyáltalán.
2021. szept. 8. 22:12
 34/39 anonim ***** válasza:
71%

Én nem tartom luxusnak az autót, pedig 3 műszakban dolgozó melós vagyok, és egyedül élek, de szinte naponta használom . Vannak gyerekeim, de az anyjukkal élnek, barátnőmnek is vannak gyerekei, meg kocsija is, és ő is naponta használja. Mindketten elmúltunk 40 évesek, és én nem is tartottam ezt akkora nagy problémának, amennyire ti felfújjátok, hogy minek az autó, mert van busz stb.

Sokkal gázabb, hogy eggyesek a 20-as generációban 3-400 ezres telefonnal mászkálnak, amit évekig fizetnek, mert azt hiszik az a menő, és arra buknak a nők, közben meg kilóg a seggük a gatyából, meg a fizetésük nem tart ki hó végéig. Na az számomra luxus, mert telefonálni, chatelgetni olcsóbbal is lehet

Egy 20 éves Octáviám van, műszakilag rendbetartom, és ha akarjuk akkor késő este leugrunk barátnőmmel a Balatonpartra, vagy a gyerekekkel elmegyünk fürdeni, kirándulni és nem megy el fél nap csak arra, hogy buszozzunk, vonatozzunk. Ezt kell meglátni, hogy akár egy randi is sokkal kötetlenebb ha van kocsid, vagy távolabb is tudsz ismerkedni, és nem vagy a tömegközlekedéshez kötve.

Üdv:20-as

2021. szept. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
42%
Ugy gondolom, ha nem a munkahoz kell, akkor felesleges az auto. Ja nem kell a retkes bkv n utazni, de ulhetsz a dugoban es sokk tobbet koltesz ra havonta, mint egy berlet es plusz x perc utazas
2021. szept. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
35: Karácsonynak köszönhetően most már ott van az elektromos roller is.
2021. szept. 9. 15:04
 37/39 anonim ***** válasza:
En kioribaltam, jo moka, csak az emberek beb..szak a bokorba meg ledobjak a foldre
2021. szept. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Saját roller kell
2021. szept. 9. 19:47
 39/39 anonim ***** válasza:
Mindenki? Miről beszélsz? Van 10^200 értelmes létforma a környéken ebből ezen az egy bolygón van párszor 10^3 ember, akik így gondolják.
2021. szept. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!