Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal, mindketten a húszas éveink végén járunk. Volt pár randink, eddig teljesen rendben van minden, kicsit hihetetlen is valahol.

Ami megütötte a fülem, nem másztunk bele mélyen egymás múltjába, de többek között azt tudtam meg, hogy nem volt még hosszú kapcsolata, leghosszabb, amíg együtt volt egy fiúval, 3-4 hónap volt.

Nekem volt már kettő, többéves komoly kapcsolatom, egyikkel együtt is éltem.

Ezen kívül, mindkettőnk nagyjából azonos értékeket hoz (végzettség, műveltség, sport stb.).

És, mindezeken felül, egy csinos lány.

Nem hagy nyugodni azért a dolog, hogy közel a 30-hoz egy értelmes és csinos lánynak nem volt még értékelhető párkapcsolati múltja.

Mit gondoltok erről?

szept. 8. 22:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Mi van akkor? Egyszerűen nem jött neki össze, ennyi.

Én is 25 vagyok és nem volt még egy éves kapcsolatom sem, mert nem találok olyat akivel ez működne. (Nem kell rámírni..)

szept. 8. 22:34
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Ne gondolj semmi rosszra. Az elsőre meg ne hallgass, ne magadból indulj ki, amúgy meg abban is mi van ha kefélget? Pasiknak szabad, nők meg egyből kurvák? Hagyjad már.

Szóval ne ítéld meg elsőre, emiatt. Nekem volt egy majdnem négy évesem, hozzáteszem akkor 17 voltam 21 évesen meg elkezdtem újra randizni, megismertem pár srácot, már az elsővel úgy voltam, hogy komolyat akarok, erre persze elhitette velem, hogy ő is hasonlót akar, aztán egy hónap után eltűnt, csak úgy. :D A soron következő is, szintén. A mai világban nem könnyű normális férfit találni, sajnos. Lehet itt is ez volt a helyzet, mindig olyannal ismerkedett, aki nem neki lett szánva. Ennyi.

Sok sikert az ismerkedéshez! :)

szept. 8. 22:48
 3/16 anonim ***** válasza:
34%

Lehet csak hülyekkel jött össze , nem látsz/tapasztalsz rajta semmi furàt?

Ő dobbantott, vagy őt dobtàk?

De az is lehet hogy együtt lakva vele nem oké valami

szept. 8. 22:49
latexre allergiások is használhatják
 4/16 anonim ***** válasza:
29%

"nem találok olyat akivel ez működne. (Nem kell rámírni..)"

Imádom a női logikát 😂

szept. 8. 22:50
 5/16 A kérdező kommentje:

Egyelőre nem látok semmi furát, ha van is valami, idővel fog kiderülni. Ilyen, elsőre kiszúrható dolgok, pl.: külső igénytelenség (rossz fogak, rossz öltözködés), alpári viselkedés, stílus, egyáltalán nincsenek.

Azt tudom még, hogy szinte mindig ő „szakított”, mert hogy egyik férfi se volt megfelelő — elmondása szerint.

Értem én, hogy kevés a normális férfi, de azért nők közt sem hemzsegnek a „jó party-k”. Nekem is volt sok elcseszett ismerkedésem, nem titkolom.

Az együttlakással kapcsolatban, nem hiszem, hogy bármi gond lenne, mert nem lakott még együtt férfival.

szept. 8. 23:00
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
#5 Nyilván nem itt fogok ismerkedni ahol ha annyi írok hogy "L", egyből száz kangörcs küldi a farkát privátban.
szept. 8. 23:01
Online játszótér
 7/16 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Nem külső csak jegyekben.

Belső tulajdonsàgokban , viselkedèsben , gesztusokban?

szept. 8. 23:07
 8/16 anonim ***** válasza:

Van olyan, akitől félni kell, de ahogy leírod őt, úgy elvileg rendben lehet. Aztán lehet kiderül valami... családi háttér, betegség, akármi?

Sok dologra lehet gyanakodni ám, de nem kell paranoiásnak lenni. A legvalószínűbb ennyi infó alapján tényleg az, hogy egyszerűen csak rosszul választottt eddig.

szept. 9. 00:20
 9/16 anonim ***** válasza:
69%

"Tipikus nő, 30ig kefél orrba szájba aztán bepánikol és holvannakanormálisférfiak"

""nem találok olyat akivel ez működne. (Nem kell rámírni..)"

Imádom a női logikát 😂"

Anyád tudja mekkora férget hordott ki? Vagy rá is vonatkozik a "tipikus nő" leírásod és ezer férfi ment rajta végig mielőtt teherbe esett? Komolyan, mintha ürülékkel lenne tele az agyatok, romlott, undorító az egész lényetek. Aztán itt sírtok és csodálkoztok "jajj én rendes srác vagyok, miért nem kellek senkinek, fuj gonosz nők".

Elnézést kérdező, csak már hányingerem van ezektől a beteges, perverz állatoktól.

szept. 9. 00:44
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

Sokkal egyszerűbb . Eddig a sors olyan férfiakkal hozta össze, akikről kiderült, hogy valamilyen szempontból nincs meg a harmónia, és ezért kilépett a kapcsolatból. Okos volt. Miért kellett volna 1-2 évig húznia, amikor még jó időben felmérte, hogy csak érzelem és id pocsékolás. Úgy tűnik, a barátnőd okos és igényes. Becsüld meg. Főleg, hogy úgy tűnik, higy nálad megmaradt.

Hacsak nem szúrod el.

Mert a szempontjaid, az aggodalmaid elég szegényesek.

szept. 9. 01:07
1 2
Idősebbek is elkezdhetik online és ingyenes rejtvényfejtő játékunkat

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!