Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal, mindketten a húszas éveink végén járunk. Volt pár randink, eddig teljesen rendben van minden, kicsit hihetetlen is valahol.


Ami megütötte a fülem, nem másztunk bele mélyen egymás múltjába, de többek között azt tudtam meg, hogy nem volt még hosszú kapcsolata, leghosszabb, amíg együtt volt egy fiúval, 3-4 hónap volt.


Nekem volt már kettő, többéves komoly kapcsolatom, egyikkel együtt is éltem.


Ezen kívül, mindkettőnk nagyjából azonos értékeket hoz (végzettség, műveltség, sport stb.).


És, mindezeken felül, egy csinos lány.


Nem hagy nyugodni azért a dolog, hogy közel a 30-hoz egy értelmes és csinos lánynak nem volt még értékelhető párkapcsolati múltja.


Mit gondoltok erről?


2021. szept. 8. 22:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem biztos hogy olyan rossz pasikkal hozta eddig össze a sors. Vannak nagyon valogatosak. Nem mondom hogy mindenkivel össze kell állni de pl nekem van egy ismerősöm (igaz ő férfi de nem a nem a lényeg, van ilyen férfiban és nőben is) aki sok sok éve azért váltogatja úgy a nőket mint más a zoknijat mert senki sem elég tökéletes neki. Ha nem ugrik neki egyből a nő akkor már dobja, ha nem tökéletes a teste van egy kis hiba rajta már dobja. Szegény még nem tudja hogy tökéletes ember nincs.

Szerintem ez a lány is ilyen lehet.

2021. szept. 9. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nyáron ismerkedtem, próbálkoztam egy elsőre normálisnak, aranyosnak (és amúgy nagyon szép) tűnő csajnál.

Beszélgettünk, szóba kerültek az előző kapcsolatok is és kiderült, hogy amúgy van elég sok közös ismerősünk is.

Amikor már a 4-5-nél mondta, hogy azzal is smárolt, ezzel is kavart stb. akkor már kicsit furcsa volt a dolog. Aztán kérdezte nekem volt-e valakim, mondtam, hogy volt egy 3 éves kapcsolatom: erre a válasz, hogy ő olyan sokáig biztos nem bírná ki egy valaki mellett.

Na itt már aztán tényleg nagyon furcsa volt az egész, persze kiderüt, hogy a csaj totál idióta, egy eszméletlen beképzelt, tipikus mai hülye pitsa, szóval hagytam is a francba.

Sok ilyen csaj van amúgy, akik azt várják, hogy pasik tömkelege lihegje körbe, folyamatosan attól várják a extrém magas egójuknak számára az önigazolást, hogy rá nyáladzanak és minden kívánságukat lesik. Közben se személyiségük, se céljaik, dögunalmasak és azon kívül hogy jól néznek ki semmit nem tudnak felmutatni.

2021. szept. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Na pont az ilyenek miatt stresszel az emberek nagy resze (en is).


Akikkel semmi baj nincs, egyszerűen nem találkoztak még olyannal akivel komoly kapcsolatot akarnának. Vagy mondjuk találkoztak, de az illető foglalt.


Ez jelentheti azt is, hogy van egy értekrendje, bizonyos mércek amiket eddig nem ütött meg senki.


Nem kell nagy dolgokra gondolni. Nem pénz, meg nem végzettség.

Csak szimplán egy olyan ember, akivel igazán passzolna.


Nekem se volt még, de én kicsit fiatalabb vagyok.


Nem volt olyan ember. Aki volt, neki kapcsolata van.


De pont az ilyen előítéletek miatt félünk szerintem sokan, hasonló helyzetben, mert azt gondolják biztos defektesek vagyunk.

2021. szept. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Párom 42 éves volt mikor összejöttünk. Én túl egy váláson. Mint kiderült nem élt még együtt senkivel, sőt 3-4 hónapnál tovább nem volt együtt senkivel. Eleinte még nem akarta lekötni magát, inkább élt, sokat bulizott, majd egyszerűen nem találta meg azt, akivel együtt tudna lenni hosszú távon. Aztán jöttem én (én vagyok a nő). Másfél éve vagyunk együtt, 8 hónapja együtt élünk. Elfogadta a gyermekemet is, nincs vele semmi olyan gond, amivel ne lehetne együtt élni.


Szóval szerintem ettől ne parázz. :)

2021. szept. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#7-8 Egyelőre nem látok semmi olyan dolgot, amelyik ilyen figyelmeztető jel lenne, hogy valami nem oké. De ez pont inkább azt igazolja, hogy még mindig fura tőle egy ilyen magánéleti múlt, holott nagyon ígéretes a lány. Emiatt nem dobom el az egészet, az idő majd megmutatja. Ha szar is lesz, legalább én elmondhatom, hogy az esélyt megadtam.


Nem gondolom, hogy szegényesek az aggodalmaim, túl vagyok már pár ismerkedésen és ezek az aggodalmak, az eddigi információk és tapasztalatok alapján szerintem helyénvalók, de én inkább csak elővigyázatosságnak hívnám.


Volt egy olyan lány, akivel 2-3 hónapot voltam együtt. Még az első randin mondta, hogy az exvőlegénye az esküvő előtt pár héttel visszaadta a gyűrűt. Sosem voltam így elsőre rögtön ítélkező, de azért eltettem ezt az infót is. Idővel beigazolódott, hogy tényleg vannak bajok a lánnyal, a korábbi esküvős dolog, az a párkapcsolat sem volt annyira őszinte dolog, a fiú is kicsit nyámnyila volt korábban lelépni, de aztán még időben lépett valahogy. Ezzel csak arra célzok, hogy kicsit talán már ráérzek ezekre a dolgokra, amelyekre érdemes figyelni az ismerkedés során.


Az meg, hogy a lány sokat kefélgethetett, nekem nem tisztem elítélni, nekem is voltak idők, amikor jobban fogyasztottam a nőket. Meg mai divatos kifejezéssel, legalább azt nem mondhatjuk, hogy „nem élte ki magát”, ha ez a valóság.

Ilyen téren még kevesebbet tudok, csak annyit, hogy még sosem volt olyan, hogy pl.: rögtön hazament volna egy fiúval egy szórakozóhelyről. De ha a pesszimista énemet kérdezzük, akkor nem tudjuk ezt se bebizonyítani, se megcáfolni. Ahogy a klasszikus mondás tartja: „aztat bárki mondhassa”.


A lánnyal nincs közös ismerősünk, így egyéb infók nem nagyon jönnek oldalról. Bevallom, egyszer kutattam a közösségi oldalakon, de ebben is pont hasonlítunk vele, hogy alig teszünk ki valamit, nem sok infó van rólunk.


Élő példaként egy korombeli ismerősöm ad még reményt, aki már 6-7 hónapja van együtt egy lánnyal, de ő ugyanezeket mesélte, amivel most én nézek szembe, ígéretes lány, de ennek a képnek „meg nem felelő” magánéleti múlt, csak ilyen 1-2 hónapos dolgok, állítása szerint mindegyik fiú nem volt alkalmas. Az ismerősöm is dilemmázott kicsit. Amikor legutóbb beszéltem vele, azt mondta, hogy rendben van minden a lánnyal, lehet, hogy tényleg mindig rosszul választott. 6 hónap még objektíve nem sok, de már erősebb alap arra, hogy nem is lesz komolyabb gond.


Köszi a válaszokat, írhattok még.

2021. szept. 9. 11:33
 16/17 anonim ***** válasza:
Az a véleményem amit leírtál. Ezek adatok voltak. Milyen véleményt vársz?
2021. szept. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Hogy mások mit gondolnának ebben a helyzetben.


Alapvetően, azt látom, két irány van. Az egyik, hogy biztos sosem volt szerencséje, mindig hülyéket fogott ki, nem vele van a gond. Másik, hogy akinek 28 évesen még nem sikerült kialakítani egy hosszabb kapcsolatot (úgy, hogy nem csúnya), akkor nem biztos, hogy minden alkalommal a többiekkel volt a gond.

2021. szept. 20. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!