Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezhetnék barátnőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnék barátnőt, ha nincsenek még barátaim sem, és az embereket sem tudom sokáig elviselni magam körül?

Figyelt kérdés

26 éves fiú vagyok, és mindig is magányos farkas voltam. Persze voltak suliban/egyetemen haverjaim, de az intézmény falain kívül nem, vagy csak alig töltöttem időt velük.

Testvérem nincs, és a szüleim nem engedtek el sehova kamaszként. Nehezen tudok alkalmazkodni az emberekhez.


A csajokkal pedig úgy voltam, hogy inkább csak távolról mertem stírölni őket, sok plátói szerelmem volt, és csak fantáziálgattam arról, hogy összejövök valamelyikükkel. Meg aztán fogalmam sincs, miről tudnék velük beszélgetni.

Néhány alkalmam volt, amikor egy lány közeledni próbált felém, de én akkor mindig megijedtem, vagy haboztam, és eltávolodtunk egymástól.


Nem vagyok egy adonisz, az arcom elég kisfiús, nem hordok divatos ruhákat, szemüveges vagyok. Néha totál azt hiszem, hogy nyomi kinézetem van, de néha egész elfogadhatónak látom magam a tükörben.


A közösségbe járás mindig gondot jelentett, mert szinte mindig levegőnek voltam nézve társaságban (gimi, egyetem). 26 évesen már nem tudom, hova lenne érdemes csatlakozni. Hobbim igazából nincs a focizáson és a vonatok nézésén kívül, de rávehető vagyok akár túrázásra, akár társasozásra. Csak hát 26 évesen ki az, aki ezeket csinálja?...


A célom az, hogy megtaláljam azt a nőt/csat, aki a feleségem lesz. 266 évesen most már ez kell, hogy a szemem előtt lebegjen. Szeretnék kézen fogva sétálni végre egy nővel, összebújni, szeretkezni. Több alkalommal éreztem, hogy na, most megtaláltam a hozzám való csajt, mert megvolt a kölcsönös szikra, de nem mertem magam megmutatni, közeledni hozzá, úgy igazán rámozdulni, hogy egyértelműen érezze, hogy őt akarom. Mindig kockázatosnak éreztem megnyílni másnak, főleg egy lánynak.


Emellett pedig vágyom baráti társaságra is olyanokkal, akik hasonlóak hozzám. Ha megismerkednék egy lánnyal, szégyellném, hogy nem tudok felmutatni barátokat. Mindössze egy haverom van, aki tőlem messze lakik, és csak évente 4-5 alkalommal találkozunk.



2021. szept. 11. 09:29
A kérdező szavazást indított:
van esélyed, hogy legyen barátnőd barátok nélkül
nincs esélyed, hogy legyen barátnőd barátok nélkül
nagyon kevés az esélyed, hogy legyen barátnőd barátok nélkül
19 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mielőtt bárki trollkodna, 26 éves vagyok, nem 266 :)
2021. szept. 11. 09:31
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
pszichologus eloszor. baratok nem azert kellenek, hogy legyen kit felmutatni. a hobbi meg ne olyasmi legyen, amire "raveheto vagy" Az ismerkedesnel meg alap, hogy kockazat nelkul nincs siker...ja lehet, hogy koppanni fogsz, ilyen az elet, tovabb kell lepni, es probalkozni, amig teheted.
2021. szept. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

Miért nem kezdesz valamilyen sportba és lennének sporttársaid? Nem egy csilivili sportklubban, hanem mondjuk egy küzdősport edzésen amit valamelyik iskola tornatermében tartanak esténként. És ott lesz Józsi a lakótelepről mackó nadrágban és elbeszélgettek először az edzésről, aztán lesznek közös élmények, aztán már egymásnak fogtok üzenni, hogy szia, ma nem megyek, szólj már az edzőnek.

Aztán ott a túratárs. Első körben túrázni keresnek táraságot. Nyugodtan mehetesz férfiként, csatlakozhatsz először férfiakhoz, párokhoz, ha rendszeresen eljársz, ismerni fogsz egy csomó embert. Aztán már konkrétan társat is tudsz így keresni, de lesznek jó fej emberek akikkel ha jót dumáltatok, megbeszéltek következő túrát stb.

Amúgy ha nem bírod elviselni az embereket magad körül, akkor hogyan akarsz feleséget?

2021. szept. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

eljárnék társaságba, de csak olyanba, ahová "kezdők" járnak, azaz akik hasonlóan magányosak, mint én.

Már egy ideje járok pszichológushoz, de az csak a pénzt húzza le rólam. Csak közhelyeket tud mondani, hogy próbáljak meg elmenni társaságba. Én viszont azt látom, hogy minden társaság bezárt. A tagok összetartanak, külsőst nem nagyon engednek be, legfeljebb az egyik csoporttag párját.

A munkahelyem 80 km-re van a lakóhelyemtől, minden nap este 6-ra érek haza, reggel 6 előtt már elmegyek otthonról. Hulla fáradtan érek haza. Hétvégén pedig sokáig alszom.

2021. szept. 11. 09:51
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
A magányos emberek nehezebben ismerkednek egymással. Hidd el, nem válogatni kéne és kifogást keresni, hanem próbálkozni. Csatlakozz be túrákhoz, de a túráért menj első sorban. Vannak tök jó, inklúzív társaságok.
2021. szept. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
Ja, ha faradt vagy, akkor nem lesz megoldas. Olyan szolgaltatas meg nincs, hogy ket kattintassal fognak egy not es megkotozve leteszik az ajtod ajtaja ele. Marad az alomvilag.
2021. szept. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Minek neked akkor bnő? Hogy viselnéd el őt magad mellett hosszútávon?
2021. szept. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Minek melléd egy emberi lény embergyűlölőként? Fizess prostit
2021. szept. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

tévedés, hogy gyűlölném az embereket.


úgy értem a "nem tudom elviselni hosszú távon"-t, hogy szükségem van egy idő után az egyedüllétre. Hosszú egyedüllét után rövid társas idő, majd hosszabb egyedüllét, aztán rövid társas idő, megint egyedüllét, és így tovább váltakozva.

2021. szept. 11. 12:50
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
És ezt szerinted melyik nő fogja tolerálni?
2021. szept. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!