Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 évesen nem jött össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 évesen nem jött össze kapcsolat (férfiként): te mit tennél?

Figyelt kérdés

Nem panaszkodni akarok, igazából a megoldást keresem. Változni, változtatni és fejlődni szeretnék. Igazából most is rengeteget fejlődtem, alakultam az elmúlt években. A kérdés igazából az, hogy ti milyen területre, vagy konkrét cselekvésre helyeznétek a hangsúlyt? Mire fordítsak több energiát? Szeretnék hatékonyabb lenni… Én egy intim, építő, pozitív kapcsolatot szeretnék. Aki volt hasonló cipőben, hogy tört ki ebből az állapotból?


Köszönöm a válaszokat!



2021. szept. 11. 19:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kevesebbet inni! Kell egy társ, egy biztos nő! Ott van a környezetedben, de még csak észre sem vetted éveken át. Hajrá, minden a kezedben van már aktiváld a dolgokat magad körül!
2021. szept. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Te miről zagyválsz 11#?
2021. szept. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12# Engedd el! Meg érti a kérdező, ha meg akarja!
2021. szept. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ismered a kérdezőt 11#?

Máskülönben semmi értelme annak amit írtál

2021. szept. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!