Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejötnnétek olyannal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejötnnétek olyannal aki nem szereti az állatokat?

Figyelt kérdés
Nálam az ilyen ugyanis szakító ok (ill. az ismerkedési folyamat azonnali végét jelenti) mikor a személy akivel ismerkedem kijelenti, hogy ő nem szereti az állatokat.

2021. szept. 15. 22:32
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

#30. Igazad van!!!

Megemlítenék két dolgot,kutyák és macskák, nyulak(kivéve a túltenyésztett fajokat ahol anya és apa állat közeli rokonok) rendelkeznek bioritmussal( globális felmelegedés megbojgatta de) alapvetően ősszel többet esznek felhalmozási zsírt ami szigetel a hideg ellen,szőrzet dúsúl készülnek a télre aztán tavasszal védés fogyás. Írják sokan hogy milyen rossz,amikor állatszőrös minden bent a lakásban,szerencsétlen állat a nagy luxusban folyamatosan vedlik mert nem kell a bunda.

2021. szept. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
58%
Nem hinném hogy összeillenénk egy ilyen emberrel. Én imádom a macskákat, van is macskám, és nem is tudom elképzelni az életem macskák nélkül.
2021. szept. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
23%

Kinek a macska a boldogság kinek két gyerek és egy odaadó feleség.

Pasi 9évig járt egy lànnyal 7 év után vettek egy lakást és egy drága main cone (bocsábat ha rosszúl írtam) macskát. Lány a munkahelyén rbc kórt kapott,szakítottak,macska maradt a pasinál aki kifizette a lànyt a közös lakásból. Új tavasz új lány....következő év karácsonyakor már útban volt a gyerek,előtte eljegyzés nyáron.

Eljegyzés után a macska ment a exhez, a menyasszony nem akart macskaszőrben gyereket nevelni,azóta kertes ház még egy kisfiú és nagyon boldogok.

2021. szept. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
59%

#43 Miért kell úgy beállítani, mintha ez egy vagy-vagy döntés lenne? Férjnél vagyok, lassan gyereket is tervezünk. Annyi a titka, hogy olyan embert kell keresni, aki szintén szereti a macskákat. Nem értem egyesek miért érzik személyes sértésnek ha valakinek fontosak az állatok. Ez egy ugyanolyan fontos szempont szerintem, mint pl. a falu/város, panel/kertes ház, egy gyerek/nagycsalád konfliktusok. Nem az a megoldás, hogy a pesti panellakó lányt rá kell beszélni a vidéki gazdálkodó srácra, mert különben egyedül marad. Hanem ebben is magunkhoz hasonlót kell keresni.

Társasházban macskák között fogok gyereket nevelni, mert én így akarom. Nem érdekel más hogy csinálja.

2021. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
22%
44es vagy naponta 3szor porszívózol vagy a gyerek szája fél éves korától tele lesz szőrrel.
2021. szept. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
50%

[link]

[link]

Bizonyított, hogy a baba immunrendszerénem jót tesz egy kis állatszőr. Meg szerencsére létezik robotporszívó is a világon.

2021. szept. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
65%

Minek kell mindenkit lepontozni? Aki nem állatb. zi azt legszívesebben felkoncolnátok,"ti, a rendes, jólelkű állatbarátok".

Én is szeretem őket, aranyosak, de nem a konyhámban, meg az ágyban, ezért nehogymár szégyenkezni kelljen.

2021. szept. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
64%
#47 Annyira egyetértek, szívemből szóltál. Nem tartom magam rossz embernek amiatt, mert nem akarok állatot látni a lakásomban. Szeretem őket, eljátszom a szomszéd kutyájával is és vigyázok is rá szívesen, de sajátot nem szeretnék. De persze én vagyok a szörnyeteg ugye, mert hogy nem lehet szeretni az állatokat, babáknak is jót tesz stb stb stb. Pedig de, szeretem őket ahogy írtam is, de csak másnál.
2021. szept. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
47%
41# Tudom, hogy nem egy népszerű álláspont az enyém, de én vidéken nőttem fel és másoktól is ezt tanultam. Ellene vagyok mindennemű állatkínzásnak, van kutyán és soha de soha nem tenném láncra, nem ütném meg, viszont elsősorban állatként kell rájuk tekinteni, nem úgy mint egy csecsemőre (bár hasonló törődést igényelnek, de ez egy másik szempont), akik a természet részei. Példa erre, hogy a kutyád benned a falkavezért látja (vagy nem, ha nem megfelelően neveled - vicces, amikor az utcán a kutya húzza, kvázi ő sétáltatja a gazdát, nem pedig fordítva), érthető hogy nekünk embereknek nincs arra időnk, hogy normális kapcsolatot alakítsunk ki a háziállatunkkal, mert leköt a munka, a család, egyszóval fontosabb dolgok, kötelezettségek. Na mindegy, eltértem a tárgytól és a kérdéstől, csak arra akartam utalni mindezzel, hogy az állatszeretetet többféleképpen lehet érteni, és nem feltétlenül az együttalvás az, amire egy állat vágyik meg amire szüksége van, főleg ha kutyáról van szó. Persze fajtától is függ.
2021. szept. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
89%

Sztm sincs gond avval, aki nem lakásba akar tartani állatot vagy egyáltalán nem akar.

De nekem van egy neme juhászom, igen, többnyire lakásba az ágyra nem megy fel. Nyilván nem jövök ősze olyannal, akit zavar.

N

2021. szept. 18. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!