Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tanácsolnátok valakinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok valakinek, aki kezdő a netes társkeresésben?

Figyelt kérdés

Az alaphelyzetem az, hogy az "eddigiekkel" mindig élőben találkoztam, már ismertük egymást egy ideje, mire eljutottam addig, hogy romantikus értelemben is kedvelem őket. Most már nem vagyok diák, otthonról dolgozom, úgyhogy alapvetően kevesebb emberrel találkozok. Valószínűleg fogok csatlakozni néhány olyan csoporthoz, ami az érdeklődési köreimmel kapcsolatos, de ha onnan nem alakul semmi, akkor valószínűleg előbb-utóbb belevetem magam a netes társkeresés "csodálatos" világába, viszont ezzel még semmilyen tapasztalatom nincs.


Arra lennék a legjobban kíváncsi, hogy mi alapján érdemes, illetve hogyan lehet a legjobban szűrni. Nem tartom magam sem hülyének, sem naivnak, de alapvetően a legjobbat igyekszem feltételezni másokról, és ha valaki pl. bókol nekem, szeretném azt hinni, hogy azért mondja, mert komolyan is gondolja, és nem azért, mert meg akar fektetni, vagy hogy valaki nemcsak azért ért velem egyet valamiben, mert be akar vágódni nálam, úgyhogy a "színészek" aggasztanak a legjobban.


2021. szept. 16. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

a kerdesbol ugy itelem, no vagy.

nos, ez esetben a legjibb tanacs, hogy a sok gyoker ne vegye el a kedved mar az elejen, legyel kitarto es akkor talalhatsz normalis embereket is. ne vedd tul komolyan, ne gorcsolj ra, ne feszulj be, ha nem talalsz senkit vagy nem ugy alakulnak a dolgok, ahogy szeretned.

nem kell rosszat feltetelezni senkirol, de mindig oszd el kettovel, amit mondanak, ne eld bele magad tulsagosan es szamolj vele, h a legtobb ferfi egyszerre tobb novel is ismerkedik parhuzamosan. a kezdeti fazisban tedd te is nyugodtan ezt, de ha valakivel komolyabb is alakul, korrekt dolog a tobbit lezarni.

ha valaki bunko, kovetelozo, agressziv veled, szo nelkul tiltsd es torold. ezekbe jobb nem belemenni es felesleges rajuk az idod pazarolni. ugyanigy azt is jobb az elejen rovidre zarni, ha valaki nem az eseted, nem szimpi. roviden, nem bunkon add a tudtara.

2021. szept. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Te lány vagy?
2021. szept. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

"Arra lennék a legjobban kíváncsi, hogy mi alapján érdemes, illetve hogyan lehet a legjobban szűrni.":


A lányok többsége magasság, szem, állkapocs, hajállapot és izomzat alapján szokta kiszűrni a jólszituált inteligens értelmiségi jelölteket. Mivel a többi nőnek ez jó taktika, valószínüleg neked is az lesz.


Még valami: Ha kiskutyát látsz, álj meg a profilnál.

2021. szept. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik, jezusom.. 😂😂😂


-Csak fényképes profilokkal beszélj

- Te is rakj fel legalább egy teljes alakos képet

- ne add meg rögtön a facebook/insta elerhetosegedet

- ne tul koran de ne is tul keson talizz a sracokkal (ne huzd hetekig a talit, mert egy kepzelt idealba "szerethetsz" bele

- a hulyeket azonnal torold

2021. szept. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az elso napokban nagy lesz a roham, mert mindenkinek feldobal a program. A legkiehezetebb, legkretenebbek fognak elsore megtalalni, mert ok azok, akiknek minden mindegy. Utana csillapul a roham. Abban biztos lehetsz, hogy legalabb 100 embert tiltolistara kell tenned, ez tarskereso velejaroja a noi oldalon. Ezeket a hordakat tudod redukalni, ha fizetos oldalra mesz. Altalaban par 10 mondat alapjan el lehet donteni, hogy nem valami kozveszelyes emberrel van dolgod, ugyhogy onnantol nem erdemes huzni a randit. 1 hetbe ennek bele kell fernie. Ha valaki nem ir napokig, az azt jelenti vege, tiltsd is le, mert neha visszaternek. Ha ugy erzed, hogy kezdesz kiegni a sok randiba, akkor tarts 1-2 honap szunetet. Ha valakinek megirod, hogy megse folytassuk, oket is jobb, ha tiltod. Ha nem teszed, akkor majd rajossz, hogy ezt miert kell megtenni. Amugy sok sikert.
2021. szept. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha online az ismerkedès: A férfiak párt keresnek , a nők párt vàlasztanak


#4 megmondta a tutit.

Ha megteszed rengeteg levelet fogsz kapni, csak szortiroznod kell a hülyèket és a komolytalanokat , de vigyázz mert , a külső és a belső tulajdonságok foridottan àllnak/àlhatnak egymàssal.


P.S: én Gyűlölöm a netes tàrskersőt , mert eröltetettek

2021. szept. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Azt, hogy ne keressen társat a neten.
2021. szept. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
7: Írod, mert neked nincs matched ott férfiként.
2021. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8: én egyszer FÉRFIKÉNT majdnem nagyon megjártam ezzel a netes társkeresősdivel, el sem tudom képzelni, hogy a csajokra mi vár. Szóval hajrá!
2021. szept. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!