Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedül maradok egész életemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül maradok egész életemre csak amiatt, mert nem szeretnék egy bizonyos dolgot csinálni? Többi lent

Figyelt kérdés
Szex téren konzervatívabb vagyok, és nehezen találok olyan férfiakat akik elfogadnának. Mit tegyek?

2021. szept. 16. 17:35
1 2 3
 1/22 BeefEater ***** válasza:
96%

Mit jelent az, hogy konzervatívabb vagy? Csak sötétben, kizárólag misszionárius pézban és maximum összesen annyiszor ahány gyereket akarsz vagy...?


Keress szexuális téren konzervatív férfit.

2021. szept. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem ennyire rossz a helyzet. Az orál távol áll tőlem.
2021. szept. 16. 17:38
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gond,de igen ez manapság már természetes dolog,és szerintem semmi kivetnivaló nincs benne,de ha nem szereted csinálni akkor ne tedd,de őszinte leszek,sok férfi csalódna emiatt,és nem azért mert tegyük fel undorodsz tőle hanem mert ezek szerint van benned szexuális gátlás is!
2021. szept. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
Kapni is vagy csak adni?
2021. szept. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%

Én sem vagyok oda érte, de kapni se szeretem. Néha kényeztetem így a férjem, de nem várja el.

Szerintem nem lehetetlen ilyen párt találni. Ha amúgy más gátlás nincs szexuálisan, akkor szerintem kompromisszumokra mindenki képes.

2021. szept. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
33%
Miért, az zavar bárkit is, ha nincs orál? Nem elég alul megpakolni, aztán kész? Le vagyok maradva.
2021. szept. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem férfiakat kell találni hanem egyet. Én nem várnám el de adni jobban szeretek szóval nekem kicsit fura lenne.
2021. szept. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ez nem a világ vége. Szexuálpszichológus szerint az orál eredetileg az idős emberek játéka volt, mert ott már nehezen állt fel a cerka. 2 fiatal felnőttnél nincs rá szükség.
2021. szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%
Mások vagyunk. Nekem fontos, szeretem adni is és kapni is az orált, valaki pedig nem. Szerintem nincs semmi baj veled, keress megfelelő embert magad mellé, van bőven :)
2021. szept. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Én adni szeretem, kapni nem annyira (gátlásos vagyok). Nincs ezzel semmi baj, nem vagyunk egyformák.
2021. szept. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!