Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban egyetlen normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban egyetlen normális internetes társkereső a Facebook Daiting lenne, ahol még egy csúnya incel pasi is találhat párt?

Figyelt kérdés
Legjobb barátom 10 éve szingli.. nagyon kis tesze tosza férfi és nem helyes szerintem, eddig tinderen és badoon próbálkozott de mindig sikertelenül, most egy hónapja egy viszonylag csinos nő lett a barátnője.. engem is meglepett a dolog és kérdezem hogy ismerted meg, mondta Facebook társkeresőn, szerinte azért a legjobb mert ingyenes és emiatt nem a fizetős embereket teszik előre
2021. szept. 17. 07:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Írtad hogy nagyon tesze tosza és emellett nem valami előnyös a külseje. A teszetoszaság ellen lehet tenni, azt nem próbálta? Lehet akkor több sikere lett volna..
2021. szept. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ott ismertem meg a barátomat, akivel már az összeköltözést tervezzük. Normálisabb emberek vannak fent talán, mint a többin.
2021. szept. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Csúnya pasi sehol sem találhat párt, hacsak nem gazdag. Egyetlen társkereső sem képes megváltoztatni a nők természetét és ösztöneit. Valószínűleg csak kihasználja a nő, vagy kamu a kérdés.
2021. szept. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is kamu kerdes. Lenyegi kulonbseg egyik kozott sincs, se a kinalati, se a keresleti oldal nem valtozik tole, miert lenne mas az eredmeny? Raadasul meg ki is hegyezi a felszines gondolkodast. Vicc.
2021. szept. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Ha pár hónap, esetleg egy év múlva is együtt vannak akkor beszélhetünk arról, hogy ott tényleg más emberek vannak.


Egyébként kicsit tényleg jobb, de én azt tapasztaltam amikor még ezeket használtam, hogy aki fent volt Tinderen az volt fent FBon is. Fordítva nem igazán.

2021. szept. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
elkeserítelek, a face dating sem normális, akárcsak a többi társkereső. ugyanazok mennek ott is, mint máshol
2021. szept. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan használhatatlan fos a fb dating is mint az összes.

Ott konkrétan 0 matchem volt par nap rengeteg jobbra húzás után, ami igencsak elvette a kedvemet.

És pont ugyanolyan instababákkal van teletömve mint a Tinder.

Sz.r az egész

2021. szept. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is a facebook dating a legjobb bár ott is nagyon válogatósak az emberek és nem mindenkit sziveznek vissza meg írnak vissza! Legalább onnan volt már randim ez a többiről sajnos nem mondható el. Üdv egy átlagos 170 cm-es 75 kg-os 21 éves férfi válasza!
2021. szept. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bár ha a magasságomat nézzük már inkább átlag alatti vagyok :(
2021. szept. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%
170 centisen az életben nem fog férfinak tekinteni egy nő sem. Tapasztalatból mondom.
2021. szept. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!