Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan döntsem el? Lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsem el? Lányok nektek mi tetszene? Fiúk mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van egy lány az egyetemről, akit rég nem láttam már. Korábban 2-3 naponta összefutottunk a folyosón, de csak egy-két szót beszéltünk mindig. Aranyos, meg szimpatikus volt, csak akkoriban volt barátnőm és nem akartam ráhajtani. Szingli vagyok, szívesen ismerkednék. Most ráírtam messengeren, jót beszélgettünk, viszont a beszélgetésünk vége nagyon furán jött ki. Le kellett lépnem, mert fontos dolgom volt, ezt neki is megírtam. Mondtam, hogy mennem kell, majd még beszélünk, legyen szép napja és elköszöntem. Erre ő nem írt vissza semmit.


Szeretném eldönteni, hogy ez most lekoptatás az ő részéről vagy csak ilyen hülyén jött ki. Nyilván, ha lekoptatott az se baj, csak tudni szeretném. Arra gondoltam, hogy ráírok pár nap múlva újra és a reakciójából úgyis kiderül mi a helyzet. Viszont nem akarok egy: "Szia! Miújság"-al kezdeni, mert az béna. Valami random dolog kellene, ami megnevetteti vagy hasonló. Tudtok adni valami jó ötletet mit írhatnék?


Mit kezdenétek a helyzettel? Hasonló tapasztalatok?


23 évesek vagyunk



2021. szept. 17. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne varj napokat, irj neki ma.


Es ha tudod, probald minel elobb a tali irányába terelni a dolgot.

2021. szept. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

Le kellett lépnem, mert fontos dolgom volt, ezt neki is megírtam. Mondtam, hogy mennem kell, majd még beszélünk, legyen szép napja és elköszöntem. Erre ő nem írt vissza semmit.


ez nem koptatás, ez hiszti. Ez a nem reagálok, mert valami nem úgy alakult, ahogyan AKAROM, ez hiszti, játszma. Te normális voltál, ő pedig ezzel jutalmazza.


miért akarsz ilyen embertől bármit is?


én nem keresném. Felnőtt ember nem tudja elfogadni a váratlan helyzeteket, gáz

2021. szept. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Adamo20 válasza:
Légy bátrabb
2021. szept. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!