Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyit számítana egy hajszín?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyit számítana egy hajszín?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akit látásból ismerek, és amikor az új helyemre kerültem mindig nézegetett, úgy éreztem tetszem neki, aztán ez abba maradt jóformán. Bár gondolom lehet vkije..

1 hete befestettem a hajam sötétebbre, és egy hete folyton bámul megint ha arra jár. Most emiatt újra tetszem neki vagy mi?


2021. szept. 17. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
🤦🤦
2021. szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
98%
Lehet tudja h valahonnan "ismer", de nem tudja honnan, ezért néz, hátha eszébe jut. Én pl szoktam így lenni.
2021. szept. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
97%
Én vörösre festettem a hajam a nyáron és sokkal magabiztosabb lettem valahogy tőle, sokkal mosolygosabb és nyitottabb. Nem tudom, valahogy jobban áll szerintem és jobban nézek ki. Nálad nincs esetleg a te viselkedésedben változás?
2021. szept. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!