Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme az ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme az ismerkedni valakivel akit ajánlottak?(kifejtésben)Ha igen, ki hogy kezdene bele??

Figyelt kérdés

Ajánlott: "Ott az a lány nincs senkije nemhogy összejönnél vele". Sokszor mondják ezt nekem, persze van vagy 20 verziója de a lényeg ez. Az ilyen ajánlott lánnyal való ismerettségem 99%ban a pár szavas semleges beszélgetéstől , a láttuk egymást valahol pár másodpercre, ismerősöm ismerőse de sose találkoztunk kategóriáig terjed. Maradék 1% egy rosszúl indúlt de nem menthetetlen ismerkedési próbálkozás volt.

Nem vagyunk totál ismeretlenek,vagy mégis??

Az hogy valaki azt mondja oda (jobb esetben neki is rólam) irányban hogy érdemes próbálkozni nála~kezeskedik érte az több mint a semmi ismerettség??

És ha ennek van értelme,akkor hogy kezdjek bele?

Jelölés az fb-n , "csupa jót hallottam rólad,fb profilod csak megerősíti a hallottakat" kezdő üzenet jó??



#ajánlás #kezdőlépés #Ismerősismerőse
2021. szept. 18. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
Nem ártana egy kicsit összeszedettebben gondolkodni és írni. Ha tényleg fb-on akarsz kommunikálni az ajánlott nővel, akkor neki is számítani fog.
2021. szept. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább ismerősön keresztül ismerkednèk mint a neten.


Nagyobb a garancia , hogy normàlis.


Túltolod ezt az egészet.

Rairsz: X ajànlotta, volna e kedve hozzàd kb


Ennyi

2021. szept. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!