Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldön sokkal könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön sokkal könnyebb csajozni/barátnőt szerezni, még kelet-európai bevándorló férfiként is?

Figyelt kérdés

Ismerőseim akik már kint vannak, meg amit láttam saját tapasztalataim alapján is a Nyugati nők sokkal nyitottabbak, lazábbak, vidámabbak. De ami a legfontosabb, hogy kint van választék nők közül is. Itt meg nincs. Itt piedesztálra van emelve minden nő, azért mert kevés van belőlük, és csak a férfiakból van választék. Külföldön mindkét nemből van választék és vannak elvásások is, tehát ott két oldalú a mérleg.

Emiatt még úgy is könnyebb társat találnia kint egy férfinak, ha meg van bélyegezve, hogy kelet-európai? Már ha valaki hisz az ilyen megbélyegzésekben.



2021. szept. 20. 20:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Ezt a kérdést hiába írod ki hetente, a kelet európai bevándorló férfiak még mindig le vannak nézve többségében, míg a nők nem. Sorry, de ilyen a világ.
2021. szept. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sorban fognak állni előtted a bomba nők. Csak ki kell menned. Csak rád várnak!
2021. szept. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem. Nem véletlen hogy minket elvisznek a nyugati pasik, de fordítva... ​hát alig akad ilyen.

Még az otthoni helyzethez képest is kevesebb esélyetek van. Nincs olyan nő akit lábtörlőnek nevelnek, és a keleti férfiakról mindenkinek az jut először az eszébe, még ha nincs is így minden esetben, hogy általában hímsoviniszta óriáscsecsemők akiket ki kell szolgálni, vállalhatatlan szélsőjobbos lózungokat puffogtatnak, a nőnek kuss a neve.

Én nagyon régóta élek külföldön, soha nem láttam itt még magyar férfi - helyi nő párost. Ettől még lehet, nyilván nem ismerem mind az x millió embert, de közel 2 évtized alatt egy ilyet se láttam. De egyéb más közép-kelet vagy déleurópai férfit se (szlovák, román, ukrán, szerb, albán stb) helyi nővel.

2021. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Tindert próbáltam. Sokkal rosszabb és nem azért mert kelet európai vagy, hanem általában nehezebb minden férfinak.
2021. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Leszarom hogy keleti vagyok, ha egyszer van választék a nőkből. Igen, a külföldi férfiak a saját hazájukba lapátoltak rengeteg nőt a szegény országokból, így tőlünk is.

Pont ezért van az, hogy ott nincs hiány nőkből.

2021. szept. 20. 21:37
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Van választék, nézegetheted is. Tetszhet is, de sose lesz olyanod.

Legfeljebb ha nagyon jól nézel ki, 55+-os huncut német vagy svéd asszonyok belédinvesztálnak. Csinos francia, olasz vagy spanyol kislyányokról ne álmodozz.

2021. szept. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, kiindulva a tényből, hogy a magyar férfiaknak van a legnagyobb péniszük Európában, és külsőre meg a világon is a legjobbak, azért elgondolkoznék.
2021. szept. 20. 21:58
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

De ha te külsőre ehhez a világon legjobba tartozol, a farkad meg Európában a legnagyobb, akkor miért nincs nőd otthon?

Az állítólagos statisztikákkal meg nem tudsz csajozni kint, hogy te abból az országból jöttél ahol a világon a legszebbek a férfiak (ez amúgy LOL), meg a legnagyobb a farkuk, ha neked nem az.

2021. szept. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
12%

Mert az afgán meg arab férfiak aztán nagyon-nagyon tisztelik a nőket... Ennek ellenére mégis rengeteg nő van ilyen pasikkal, a bulikban is állandóan ilyen férfiakkal fekszenek le a nők. Legalább is itt Budapesten ezt látom.

Szóval ez a "magyar férfiak nem tisztelik a nőket" mese elég gyenge. Nem hinném, hogy az afgán férfiak annyival jobban tisztelnék a nőket, mint a magyarok

2021. szept. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
14%

#3


Nekem összejött. Külföldön tényleg sokkal jobb ismerkedni. Feltéve ha beszéled a nyelvet (ami a magyarok 90%-ról nem mondható el). Azért könnyebb, mert kint a nők nem annyira felületesek és pénzéhesek mint itthon. Ott nem az alapján ítélnek meg, hogy milyen autód, fizetésed meg jól hangzó márkás cuccaid vannak-e (köszönik szépen ők is el tudják tartani magukat, nem kell eltartattni őket mint a magyar nőket) hanem az alapján ítélnek meg, hogy milyen a személyiséged és hogyan viselkedsz velük. Ezért volt, hogy csóró, de nem hímsoviniszta férfiként eddig külföldi nővel többször is sikerült, míg magyarral egyszer sem.

2021. szept. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!