Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy eséllyel nem lesz párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy eséllyel nem lesz párom ha nem akarok szexet, összeköltözést és családot? F24

Figyelt kérdés
Azt érzem hogy egyik se való nekem de az utolsó kettő főleg. Összeköltözést minden pár ahogy később családot is mivel ugye ott van a lányban az anyu ösztön de akkor még oda a nyugalom és a békesség. Elhiszem hogy muszáj a család de ha én nem akarok akkor nem akarok.

2021. szept. 21. 20:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagy eséllyel.

Szexet miért nem akarsz?

2021. szept. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

1.nem akarok

2.nem érzek rá kényszert

3.nem nagyon érdekel a dolog

2021. szept. 21. 20:17
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Nem lesz, az 100%. De akkor minek írtad ki a kérdést, ha te is tudod?

Mert ha legalább lenne lóvéd, akkor lehetne egy szeretőd, akit anyagilag segítesz, és néha összejártok.

2021. szept. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Odáig nem fogok elmenni hogy szeretőm legyen. Nem leszek olyan mint a tömeg.
2021. szept. 21. 20:22
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
akkor minek pár? Legyenek barátaid, azokkal sincs összeköltözés és szex.
2021. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát így biztos hogy nem lesz párod. De eleve ha nem akarod ezeket a dolgokat akkor nem is lehet párkapcsolatnak nevezni. Neked nem való kapcsolat, csak barátság. Sokan nem akarnak családot, vannak aszexuális emberek is de nagy részt az emberek össze szeretnének költözni a párjukkal.
2021. szept. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

De komolyan én se értem. Ha se szex, se költözés (a családot még megertem, nem mindenki akar gyereket) akkor minek neked kapcsolat?


Hogyan fest számodra egy ideális párkapcsolat? Tényleg érdekel.

2021. szept. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek, és a kérdést sem...


Ez olyan, mintha azt kiírnám, hogy "Nem akarok zsiráfot a kertbe, ezért nem veszek." És? Ki nem xarja le?

2021. szept. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom hogy fogalmam sincs hogyan kéne elképzelnem magam egy kapcsolatban. KB sose tudtam elképzelni a dolgot. Lehet akkor tényleg egyedül maradok mivel barátkozni se tudok mivel alapból nagyon csöndes, visszahuzodó fajta vagyok.
2021. szept. 21. 20:30
 10/22 anonim ***** válasza:
30%

Volt már nagyon jó szexuális élményed? Többit megértem...

Asztrális vagy szerintem!

2021. szept. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!