Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elmesélem a hekyzetemet lenn....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmesélem a hekyzetemet lenn. Mi a véleményetek, reménykedhetek, vagy nem? N

Figyelt kérdés
Nő vagyok. Van egy férfi az életemben, akivel nem vagyok kapcsolatban, de attól még szeretem. Nem olyan nagyon régen ismertem meg, körülbelül fél éve. Barátok lettünk. Én szingli vagyok ugyan, de neki van barátnője. A barátságunk nem felületes haverság, hanem igen mély, bizalmi viszony, ahol intimebb részleteket is megosztunk az életünkből. Épp ezért tudom, hogy nagyon sok gond terheli a kapcsolatát. Nem ritkán panaszkodik arról, hogy a barátnője hogyan viselkedik. Sokat tépelődik, mert elmondása alapján nagyon szerelmes volt a barátnőjébe, és mèh mindig szereti, de közben meg nehéz úgy élnie, hogy el kell viselilnie a rossz tulajdonságait. Ő már az eljegyzésen gondolkodik, mert ha vele tervezi az életet, akkor meglépné ezt a barátnője felé. De a sok gond miatt nem szánta rá magát még. De úgy érzi, hogy nem sok értelme van olyannal együtt lennie, akit eljegyezni viszont nem érdemes. Szoval vagy eljegyzi, meet szereti, vagy szakít, mert elviselhetetlenül viselkedik. De ez nem állapot, hogy se boldog kapcsolat és eljegyzés, se szakítás és tiszta lap. Én, mivel szeretem, természetesen abban reménykedem, hogy elhagyja. Hátha utána adna egy esélyt kettőnknek. Most mondom, megcsalásról szó sincs, semmi sem történt köztünk. Nagyon hullámzó a dolog, mert néha nagyon be van sokallva a barátnőjétől, hogy haza sem akar menni. Máskor meg, ha elcsendesednek a dolgok, megint nagyon szereti, megint szerelmes bele, olyankor nagyon szépeket mond róla, hogy ő élete szerelme, meg hogy szép és okos nő. Azt mindesnetre látom, hogy így vagy úgy, de a barátnője nagy hatással volt az életére, mert elmondása alapján a kapcsolata előtt másmilyen élete volt, mindig csak gamelt, most meg szinte soha. Most hasznosabb elfoglaltságai vannak. Régen nem utazott, most igen, akár Európán túlra is. Régen nem csinált semmit a pénzével, csak elverte, most meg befektet. Szóval aki így megváltoztatja az embert jó irányba, az tényleg nagy szerelem lehet. Egy közös kutyájuk is van. De kérdésy hogy egy ilyen nagy szerelem elntud-e múlni? Érdemes-e eljegyeznie? Van-e esély arra, hogy valaha velem legyen együtt? Beleszerettem.
2021. szept. 22. 01:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Meg kell beszélni a dolgokat.
2021. szept. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neki és a barátnőjének kell látnia. Simán lehet, hogy a barátnője egy stresszesebb élethelyzetben van, azért változott ekkorát a srác számára negatív irányba. Le kell ülniük és megbeszélniük. Mindkét döntés jó lehet. Hiszen egy házasság sem 40 év móka és kacagás. El kell dönteniük, hogy nekik mi fér bele és mit tudnak hosszútávon beválalni.


Egyébként ha szakítanak sem biztos, hogy össze fog jönni veled. Egy ilyen szerelemből sok idő egyébként szakítás után felépülni, simán lehet, hogy még egy évig vagy tovább nem keres párkapcsolatot. De az is lehet, hogy nagyon felejteni akar és csak szexxel. Vagy összejön valakivel hamar (akár veled), de nem lesz túl az exén, és kivetíti majd az abból a párkapcsolatból eredő problémákat.


Ha tényleg jó barát vagy, akkor ne akarj vele osszejonni. Hagyd, hogy a saját medrében történjenek a dolgot, te pedig, bárhogy is dönt, támogasd.

2021. szept. 22. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
19%

"Azt mindesnetre látom, hogy így vagy úgy, de a barátnője nagy hatással volt az életére, mert elmondása alapján a kapcsolata előtt másmilyen élete volt, mindig csak gamelt, most meg szinte soha."

Hát egy incel férfi életét gyökeresen megváltoztatja egy nő aki szereti. A chadeknek meg nem számít túlzottan, mindig van nő.

De ha ez egy incel, akkor mégis mit akarsz te tőle?

A magány megszűnése egy vonzó férfit kreált egy incelből is?

2021. szept. 22. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Eleg nagy masodhegedus vagy :)

Ha kicsit is jobb lennel a baratnojenel teged valasztana.... De nem teszi...

2021. szept. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
60%

A pasiknak mindig az kell aki kicsinalja őket. Aki meg ott van kéznél becaicskulva az meg nem.

Azt veszik csak komolyan aki igy tartja a tüzet h meg kivált ilyen erzelmi drámákat

2021. szept. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Pont hogy az a biztos h nem fog vele osszejonni max szexre akkor se ha vege lenne.
2021. szept. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen.
2021. szept. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ugyanebben voltam fiatalon. Az lett a vége hogy összeházasodtak és mai napig együtt vannak.
2021. szept. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%

"Én szingli vagyok ugyan, de neki van barátnője"

Itt hagytam abba az olvasást.

2021. szept. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%
A problémáikat neki és barátnőjének kéne megbeszélnie egy pár terapeutával, vagy pszichológussal, nem egy olyan emberrel, aki fülig belé van zúgva így nem tud pártatlanul tanácsot adni. Persze jó kiadni valakinek a gondjait, de ez így nem ok. Ezt nem neked kell megoldani, jobban jársz ha elengeded.
2021. szept. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!