Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek incelként lehetség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek incelként lehetséges teljes értékű életet élni?

Figyelt kérdés

A magányos emberekről szól a kérdés, akik magányra vannak predesztinálva.

Néhányan elégedettek a magányukkal, legtöbben szenvednek általa, mert nem érzik jól magukat egyedül. De bármennyire is magányosak, képtelenek kitörni helyzetükből.

Nem az a kérdés hogy ki hibás, vagy mit tehetnek, hanem hogy lehetséges-e így egy boldog életet leélni? Mennyire tekinthető ez az élet értékesnek így önmagunk számára?

Illetve mit tehet az az ember aki semmiben nem leli örömét magányosan?

Talán az utolsó kérdésem a legfontosabb



2021. szept. 23. 17:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%

28 éves vagyok még nem voltam senkivel együtt. De nem tartom magam incelnek. Minden életút egyedi és ugyanannyira értékes.

Nem tudsz boldog lenni? Vagy csak nem akarsz

2021. szept. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
72%
Miért ne lehetne?
2021. szept. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Miben lelitek örömötöket ebben a helyzetben?

Képesek vagytok örülni dolgoknak ebben a reménytelen állapotban is?

2021. szept. 23. 18:12
 4/28 anonim ***** válasza:
97%

1# vagyok az hogy mi a reménytelen egy szubjektív vélemény

Hát tudod én skizofréniával kűzdök úgyhogy a gyógyulásom ami izgat.

Edzek amúgy ,lehet önfejleszteni szociális készségeket

2021. szept. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
52%
Egy ideig lehet helyettesíteni a csajozást más dolgokkal(pl PC gaming). A saját tapasztalatom viszont az, hogy előbb -utóbb be fog telni pohár.
2021. szept. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
96%
3: Azt a részét mondjuk szeretem, hogy szabad vagyok. Nem kell törődnöm a párom igényeivel, ha fél perc alatt élvezek el akkor annyi, ha sörözni megyek nem kell bejelentenem mikor érek haza, hétvégén nem kell kirándulást szervezni, nyugodtan aludhatok, költhetek hobbikra, ilyesmik. Kötetlenebb, de kicsit a "tizenévesek" élete ez így. Cserébe bizonyos tekintetben többet várnak el az élet minden területén, például munkában a "te ráérsz túlórázni, nincs családod" a mottó. Van sok pro és kontra érv.
2021. szept. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

"Cserébe bizonyos tekintetben többet várnak el az élet minden területén, például munkában a "te ráérsz túlórázni, nincs családod" a mottó"

Hát nálam cseszhetik ezt a mottót

Mivel nincs komoly célom így, ezért a pénz sem tud érdekelni

Nem járok sem túlórázni, sem más pénzkereset nem érdekel.

És nincs módjukban motiválni, képtelenség is, mert semmivel nem lehet rám hatni.

Vesztenivalóm zéró, ami jó is, meg valahol félelmetes is

2021. szept. 23. 19:47
 8/28 anonim ***** válasza:

7: A céltalan, motivációktól mentes élet tényleg félelmetes, és ez nagyobb "furcsaság és hátrány", minthogy van e párkapcsolata valakinek, vagy nincs.

Egy életunt, motiválatlan, céltalan, apátiába süllyedt ember társasága senkinek nem jó. (barátilag sem)

2021. szept. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Az ok-okozatot nem tudják sem felismerni, sem elfogadni az emberek

Pedig teljesen egyértelműek

2021. szept. 23. 21:31
 10/28 anonim ***** válasza:
62%
9: Igen. Senki nem akar olyan ember mellett lenni, aki egyedül nem képes boldog lenni. Mintha mástól várná a megváltást. Ez nem fog menni, előbb magadat tedd rendbe.
2021. szept. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!