Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondja, hogy én lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja, hogy én lettem a másik lánya?

Figyelt kérdés
Adott egy idősebb férfi, akinek van egy 23 éves lánya. Én negyvenes vagyok, ő 60.Jól érezzük egymással magunkat, de vannak korlátok, amik miatt én is tudom, hogy nem lehet ebből párkapcsolat. De szeretem és ha nem csak én képzelem, akkor ő is. A minap elmondta mi a kedvenc rock együttese, rákerestünk és épp egy szerelmes számra esett a választás, ami eléggé passzol a mi kapcsolatunkra. Csak a tiszta szeretésről szó.Arról, hogy van ez az érzés és meg kell élni. Még azt se mondom, hogy szexualitás, csak szüksége van az embernek szeretetre és én folyamtosan küldöm neki a jeleket. Azonban ő azt mondta egyik nap, hasonlítok a lányára. Ma meg, hogy eddig volt egy lánya, most már van még egy- velem. Ez vajon azt jelenti, hogy nem ismeri fel az érzéseit velem kapcsoaltba, vagy képtelenségnek veszi, hogy lehet köztünk valami, de így mégis magához közelinek érez? Tudom, a realitás azt mondja: egész egyszerűen apai érzéseket táplál irántam, de azt nem egészen érteném, mert még a korkülönbség se indokolja, meg egy apa gondoskodik. Jelen esetben én vagyok az, aki gesztusokat tesz felé és segítek neki ebben-abban. Így ismerkedtünk meg, ez a munkám. Arra is gondoltam, hogy így akarja kiugrasztani a nyulat a bokorból, vagyis, hogy én valljak színt, mert ő nem mer. (Én se nagyon)

#szerelem #vágyakozás #apai érzések
2021. szept. 23. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha te tőle többet akarsz akkor szexelni kellene vele. Ez ennyit jelent.
2021. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Benne lennék, vágyok rá, de épp az ő fizikai állapota nem tenné lehetővé és lehet, hogy ezért hárítja a dolgot. Annyira nem hajszolom a dolgot, mert nekem az érzelmi rész annyira erős, hogy nem tudok túllépni rajta hónapok óta.
2021. szept. 23. 21:06
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges ezen agyalni. Őszintén.


Majd alakulnak a dolgok köztetek így vagy úgy.

2021. szept. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő már “nem férfi”, akkor ez a legtöbb amit neked adni tud emberi kapcsolati minőségben.
2021. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi a munkád? Miben szorul segtségre?
2021. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5#nek Combnyaktörése volt, és lábszárfekélye is van (bár javuló), gondozója vagyok
2021. szept. 23. 21:25
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól sejtettem, elég baj! Tedd félre az érzéseidet, majd ha egészséges lesz, akkor gondold ezt újra.
2021. szept. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#3-asnak: alakulnak, csak mi alakítjuk. ÉS nem mindegy holnap hogy reagálom le. Ma feldühített, de lepleztem és annyit mondtam távozóban, hogy "Hát ha te így érzed...!" De azt éltem meg, hogy el lettem utasítva kedves szavakkal.

Valaki meg azt írta most, ez a legtöbb amit adhat és azért mondta. Ezt meg lehet érteni. (mondjuk a lánya nem tudom mit szólna hozzá, ha meghallaná, hogy egy "idegen" is azonos szintre került.)

Szóval, holnapra azt terveztem, hogyha megint előjön ezzel, akkor megmondom: Én egy kicsit másként gondolok rád és ezt te nagyon jól tudod...

2021. szept. 23. 21:51
 9/11 anonim ***** válasza:

Szóval ha jól értem egy jelenleg magát ellátni nem tudó férfit ápolsz. Nem írtad hogy otthon vagy kórházban de szerintem ez így egy kicsit morbid.


Tök kiszolgáltatott. Szerintem egy ilyen helyzetben meg kell tartani a határokat. Itt nem az érzelem a lényeg hanem hogy te intézd a munkád.


Ez olyan mint hogy az orvos sem kezdhet ki a betegével. Majd esetleg ha a beteg meggyógyult, nem lesz már benn, nem jár hozzá és HA annyira meg lenne a szimpatia akkor csak civilben találkozni. De necces.


Ez is kb ilyen, mindegy hogy orvos vagy-e vagy sem.

2021. szept. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
azért egy fizikailag lesérült férfit szexuális ingerbe hozni, vagy stressz helyzet alá helyezni nagyon nem korrekt, a korától függetlenül .
2021. szept. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!