Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esély arra, hogy megtaláljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély arra, hogy megtaláljam?

Figyelt kérdés

A dugó közepén álltam, és szemeztem egy gyönyörű lánnyal, aki rám mosolygott, stb. Olyan jeleket adott, ami alapján teljes magabiztossággal odamentem volna, ha nem kocsiban ülünk.

Csak a rendszámot és az autó márkáját tudom. Meg lehet így valahogy találni a lányt? Pontosabban a nevét?


2021. szept. 24. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1.: Volt e a kocsiján, vagy a ruháján valami céges logó, felírat, matrica,...?

2.: Extra gép volt? Drága sport, veterán, céges,...?

3.: Milyen ruhája volt? Melóba menős, ünneplős,...?


Mellesleg egy rendőr, vagy ex-rendőr magánnyomozó, 100-ért megszerzi neked a kocsi tulajának adatait

2021. szept. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindegyikre nem a válasz. Teljesen átlag minden, sajnos a rendszám az egyetlen nyom, de azért magánnyomozót nem bérelnék fel emiatt
2021. szept. 24. 11:25
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

csak hülyített valószínűleg a kocsi tetszett neki nem a benne ülő zaklató pasi...


De próbáld meg zaklatni valahol és égessed be magad ....

2021. szept. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

Sőt ha szerencséd van rád küldi a pasiját vagy a zsarukat... én az ilyen szemezős lányoktól óvakodnék.


Aki ismeretlenül küld 'jeleket' azok általában k-ra nem akarnak semmit...csak mondom.

2021. szept. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3. és 4.


Nem minden pasi nyomorék, akit csap xopatnak a csajok. Nem mindenki olyan, mint ti.

2021. szept. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#3#4: te még soha nem kaptál jeleket lányoktól? Igenis adnak jeleket, valaki még célozgat is rá, hogy hívjam már randira..
2021. szept. 24. 14:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a világ megszünt, hogy rendőr/exrendőr indokolatlanul lekérdezze bárki adatait!
2021. szept. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7.-nek.


Persze...persze...

2021. szept. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!