Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A siker érdekében folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A siker érdekében folyamatosan hazudni kell a nőknek, hogy mindig azt hallják, amit hallani szeretnének?

Figyelt kérdés

2021. szept. 30. 05:49
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Nem folyamatosan,csak míg meg nem kapod...ha meg is akarod tartani,akkor utána már őszintének kell lenned. Jól ki van ez találva :)
2021. szept. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell hazudnod, csak úgy éld az életed és olyan érdekes legyél amilyet szeretne látni és átélni a nő. Sosem hazudtam azért hogy valamelyik nőt meg akartam kapni.
2021. szept. 30. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hazugság ideig óráig működhet, így komoly kapcsolatod sose lehet. Szerintem sokkal jobb, ha olyan nővel vagy kapcsolatban, aki téged keres és nem kell hazudnod.
2021. szept. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 October15 ***** válasza:
88%
Azt is lehet, de igazából mindig ott az opció hogy emberi lényként funkciónálj. :)
2021. szept. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Ha már az elején hazudik és rájövök, utána már nem tudok hinni neki, bízni benne. Ez az alap!

Egyébként többek között ez miatt is nem foglalkozom most valakivel, aki nagyon tetszik nekem. Nem értem a hogy miért kellett hazudnia már a legelején.

2021. szept. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
Ha őszinte vagy is kiforgatják h hazudtál
2021. szept. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Igen. Sőt, könnyebben megtarthatod a nőt, ha néha csak úgy is hazudsz neki, amikor semmi értelmét nem látod. Az egyik legfontosabb alapszabály, hogy a nőkkel szigorúan tilos őszintének lenni.
2021. szept. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Az elején igen.
2021. szept. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Olyan romlottak vagytok😅
2021. szept. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!