Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek, mit ad nektek az hogy ilyen dolgokban hisztek mint chad és különféle pill-ek?

Figyelt kérdés
Nem veszitek észre, hogy ezek csak még jobban elszigetelnek titeket a világtól, a valóságtól, a társadalomtól, és legfőképp a nőktől?

2021. okt. 5. 17:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%

Na mi van, möggyűtté provokálni a jónépet?

Anyuék még nincsenek otthon?

2021. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
15%
Erőt.
2021. okt. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
18%

"hisztek"

Ezek létező dolgok. Nem hiszünk bennük, hanem tudjuk, hogy léteznek.

2021. okt. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
18%

"hogy ilyen dolgokban hisztek mint chad":


Csinálj egy Tinder profilt egy átlagos meg egy jó pasival és figyeld meg a külünbséget. Chad létezése bizonyítva.


Az elszigetelődés viszont az én esetemben jogos, de a jövőben ez változhat.

2021. okt. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
6%
Az elszigetelődéssel nálam az a helyzet, hogy a blackpill -nek köszönhetően jelentősen javítottam a kinézetemen, valamint jóval magabiztosabb is lettem, így most már a társadalom igazából elfogadna teljes értékű polgárként.
2021. okt. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Valamivel el kell foglalniuk magukat, jobb híján 😀
2021. okt. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Mentség. Így nem kell szembe nézniük azzal, hogy a saját szerencsétlen életükért ők a felelősek.
2021. okt. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%
Felmentést a felelősség alól, a bénázás miatt kudarcok alól, a változásra való képtelenség alól. Hm.
2021. okt. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
19%
Hinni a templomban kell. A társkeresés terén cselekedni kell!
2021. okt. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

Igy van, ez amugy nem hit kerdese.


A szo szoros ertelmeben nem vagyok incel. De evek teltek, telnek el a parkapcsolataim kozott, szoval e teren sikertelennek tartom magam.


Es rengeteget gondolkodtam azon, hogy vajon miert? Ha nem is azonnal oldodok egy idegen tarsasagban, de egy ido utan bekapcsolodok, es reszt veszek benne, szoval nem vagyok anti-social. Vannak evtizedes baratsagaim is, es haverok is, nok es ferfiak, fiatalok es kozepkoruak, tobb hobbim is van amiben jo vagyok, nem elszigetelten elem az eletem egy dohos pinceben.

Megvan minden vegtagom, nincsen mozgasszervi betegsegem es kulonosebb torzulas sincs az arcomon, tehat az "atlagot" hozom.


Rengetegszer kapom meg, hogy hat ez milyen meglepo, hogy nincsen baratnom, mert milyen jofej vagyok. Olyankor bant ez, amikor egy nekem tetszo no mond ilyet, es ha elhivom randizni akkor nemet mond. "Ja hat en nem megyek, de MAJD MAS biztos fog menni, merthat te milyen ertekes ember vagy"

Tele van ezzel a bullshittel a padlas.


Szoval akkor mire gondoljak azon kivul, hogy csakis a kinezet szamit? Az egzisztenciam is oke, bar sajat lakasom nincs, autom van, normalisnak mondhato a fizetesem is.


Tenyleg nem tudok masra gondolni, mint arra, hogy olyan magasra kerult a lec kinezetet illetoen, ami szamomra megugorhatatlan. Es ez nyilvan frusztral, amiert nehogymar elnezest kelljen kernem...

2021. okt. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!