Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, erősen látszó striák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, erősen látszó striák a combon és a feneken ismerkedéskor mennyire kizáró ok a szemetekben?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt nagyon meghíztam, azóta lefogytam és sajnos eléggé megsínylette a bőröm. Kipróbáltam szinte az összes erre való krémet, kezelést, sajnos nem vált be semelyik. Mióta ilyen csúnya a bőröm, nem nagyon van önbizalmam ismerkedni, félek, hogyha vetkőzésre kerül a sor, akkor megundorodik tőlem a pasi.

2021. okt. 5. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, nem zavar.
2021. okt. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha egy nő szült, akkor általában van neki hasonló. Nem zavar, teljesen normális dolog.
2021. okt. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavar.
2021. okt. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem szültem, a hasamon egyáltalán nincs, csak a combomon és a fenekemen van. Kb. olyan kinézetre, mint a bal oldali képen, szóval tényleg nagyon ronda. [link]
2021. okt. 5. 18:09
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, nekem is van pár.
2021. okt. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Total nem erdekel, nekem is van eleg nagy (hirtelen nottem)
2021. okt. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
Vannak jó plasztikai sebészek…
2021. okt. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis!

Striákra, ráncokra, hegekre nem adunk. Sőt, szerintem kifejezetten kedves kis tökéletlenségek, főleg mikor az ember belegondol, mennyi öröm, bánat, küzdelem, akármi van mögöttük. Én szeretem őket máson is, magamon is megszerettem már.

2021. okt. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Engem zavarna. Tudom, nem tehetsz róla. Az, hogy itt megkérdezed... hát. Van akit zavar, van akit nem. Ha most itt mindenki azt mondja, nem gáz. Te ezt elfogadod örülsz neki, meg minden. Fogsz egy pasit, vagy az téged és levetkőztök, meglátja, nem tetszik neki. Akkor mit mondasz, hogy a gyakorin mindenki azt mondta, hogy a férfiakat nem zavarja általában?

Nem is értem.

Itt amúgy minden nőt szúrnának látatlanban is, csak legyen már valami, sikerüljön már végre puncit szerezni, akármilyet. Úgyhogy ebből nem szabad konzekvenciát levonni.

2021. okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Hidd el, ha lapos, tónusos a hasad és kerek a segged, akkor veszik csak észre, ha rinyálsz nekik és akkor sem értik, mi az isten bajod van. Tapasztalat. :)
2021. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!