Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25-30 körüli lányok! Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 körüli lányok! Mi a véleményetek az alábbi sztoriról? Szerintetek van még esély?

Figyelt kérdés

Év elején megismerkedtem egy lánnyal. Azonnal egy hullámhosszra kerültünk, éreztem, hogy ez most más, éjszakákat végigchateltünk, minden olyan klassz volt. Mégis sikerült csúnyán összevesznünk, mindketten elmentünk a falig. Utána próbáltam vele békülni, persze hiába. Teltek a hetek, hónapok, de nem tudtam elfelejteni, aztán egyszer csak szinte a semmiből megértettem a konfliktus valódi okát, hogy mi volt a baja, és mit kell változtatnom magamon. Csak mellékesen, örömmel tettem, és semmiképp nem azért, hogy neki megfeleljek.

Végül elszántam magam, és életem legromantikusabb gesztusával (privátban szívesen leírom) jeleztem neki, hogy már más a helyzet. Pont úgy reagált, ahogy vártam, meglepődött, picit meg is hatódott, csak hát a válasza... Azt mondta, azóta már lett valakije, illetve hogy részéről nem alakult ki a vonzalom. Valahol nem csodálkozom, mégiscsak hónapok teltek el.


És itt jön az érdekesség: két embert avattam be, mindketten egymástól függetlenül nagyjából ugyanazt mondták: nem ez a sablonos "majd jön másik, lépj tovább" vigasztaló szöveg, hanem épp ellenkezőleg, hogy ez a történet még nem lefutott, semmiképp ne zárjam le, időt kell hagyni, egy nőben nem múlik el nyomtalanul, ha valaki ennyit tesz érte, csak most rossz volt az időzítés, stb. Egyikőjük azt is mondta, 23 évesen nem úgy gondolkozik az ember, mint pár év +tapasztalattal a háta mögött, és ha most nem is, később esélyt fog adni. Mondjuk az tény, ez a legintenzívebb életszakasz, én is 30 fele értem be úgy igazán, de ebbe kapaszkodni?!

Úgy érzem, megtettem mindent, mégse volt elég, hogy helyrehozzuk a dolgokat. Az eszem azt mondja, a nem az márpedig nemet jelent, és innentől csak magamat szívatom. De talán az se véletlen, hogy nem tudtam az egyszerűbb utat választani, és elengedni. Őszintén, ti hogy látjátok, lehet innen visszaút?



2021. okt. 7. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Nincs esély.
2021. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

ott ba sztad el szerintem, hogy messengerben lőtted el a patront, nem pedig élőben.

az online game, arra való, hogy felkeltsd a csajszi érdeklődését és haladj a cél felé vele, ami a személyes találkozó, a randi ledumálása.

te ezt a részt úgy elbuktad, hogy porzott ba szod.

a nő szemszögéből pedig ez úgy jön le, hogy elírogat veled, mert jó az egójának, de mivel nyuszi vagy a személyes randira így mész az udvari bolond kategóriába.


tehát élőben dolgozzál ember.

2021. okt. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Utolsot adom!!


Egyreszt jo szuro: ha huzodozik, akkor mar koszonhetsz is el, mert nem tetszel neki elegge.

Masreszt ha online elmeseled eleted tortenetet, mi marad egy randira??? Ismerkedeskor online csak idopontot egyeztetunk, nem lelkizunk, nem filozofalgatunk, stb.


Eletem egyik legjobban sikerult randija az volt, hogy ismeretlenul teljesen mas miatt talalkoztunk, de 4 oranyi beszelgetes, nevetes lett belole.


Na ennek az eselyet k*rod el azzal, hogy mindent lenyomsz irasban. No-no!! 2-4 nap utan vess fel talit, ami 3 napon belul van max. Ha nyenyereszes van, akkor nem tetszel neki elegge.

2021. okt. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kettes, hármas, köszi a válaszokat, alapvetően jogos a kritika, viszont ironikus hogy részben a leírtak miatt sose chatelek, csak nála kezdeményeztem így "kivételesen" (nem is volt hazai terep :D). Akkoriban ment a nagy covid-lezárás, otthon ültünk, minden zárva, nem is lehetett látni a végét, plusz van köztünk 180 km, ezek miatt kezdtem el én is írogatni.

A bocsánatkérés már személyesen ment, ahogy kell.

2021. okt. 7. 22:23
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

akkor ez kb annyi is a 180km miatt.

de ezt gondolom a szíved mélyén te is pontosan tudod.

2021. okt. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ne viccelj, ez már az elején részletkérdés volt. 2 óra, ha van kiért, pattansz az autóba, és már tűzöl is. Sztem itthon nincsenek távolságok amúgy, de ez relatív.
2021. okt. 7. 22:33
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Kesőbb rájössz hogy igenis sok lesz a 180km. Előjönnek a problémák és a hab a tortán a 180km lesz.
2021. okt. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
180 km baromi sok, max akkor nem, ha egyikotok tud home office-ban dolgozni gyakorlatilag korlatlan ideig, es akkor oda lehet koltozni, ahol a masik van.
2021. okt. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem az a korosztály vagyok, de...mindegy, hogy van vagy nincs esély, ne húzd a saját idődet. Ráadásul nem is tudhatod meddig. Mi van ha a mostani kapcsolata évekig tart? Amíg te vársz rá, szépen felejtődsz is benne.
2021. okt. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem érdekelne hogy mi volt az a romantikus gesztus (de csak mert kíváncsi vagyok).


Az is érdekelne, hogy min változtattál, mert ez viszont releváns a kérdésed szempontjából.

2021. okt. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!