Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik az inceleket támadják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik az inceleket támadják, belegondoltak már abba, hogy milyen lehet annak lenni?

Figyelt kérdés

Az élet igazságtalan, ezt minden értelmesebb ember tudja. Sokszor nem mérhető valós fizikai mércével, hogy kinek miként alakul az élete. Ez alapján azt sem lehet előre megmondani, hogy ki lesz a másik nemnél sikeres és ki sikertelen.

Gyakran láttam már példát olyan esetekre, hogy valaki szinte megmagyarázhatatlanul is folyamatosan párkapcsolatban élt vagy alkalmiban, pedig semmi nem predesztinálta rá.

Míg mások, akik elvileg sikerre lettek volna ítélve, kudarcok sorozatát szenvedték el.

Ha megnézzük a mostani életünket, az utóbbi csoportra használt ötbetűs kifejezés az egyik legnagyobb szitokszó lett manapság. Olyannyira, hogy szinte már bármi jobb annál, mint ebbe a helyzetbe kerülni-és szerintem sokan titkon, belül rettegnek is tőle.

Belegondoltak már a szerencsésebbek, hogy milyen lenne az ő helyzetükbe kerülni?



2021. okt. 8. 21:32
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
71%
Igen belegondoltunk. Némi önfejlesztés a titok nyitja, nem pedig a síránkozás. Az pedig mindenkinek adott. De ameddig egyszerűbb másokat hibáztatni, és nem felelősséget vállalni az életetekért addig semmi se fog változni.
2021. okt. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
78%

Soha nem gondoltam igazán bele mert a szerencsések csoportjába tartozom.

Te belegondoltál már úgy igazán milyen lehet bengáli kisfiúnak lenni?

2021. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
7%

Engem nem érdekelnek ezek a szalagmunkás, meg anyu házában élő, anyámasszony katonái.Néha azt is sajnálják egy randin, hogy kifizessék a kávét, mert mondom nekik nem lesz szex, főleg nem első randin,velük.

Taxival, meg busszal jönnek randira.na erre egy lány hogyan nézzen fel mégis?Nincs ami beindítaná a női ösztönöket.lehet ezt tagadni, én mindig is így voltam ezzel.Min értelmiségi legyen a pasi, kertes házzal.

2021. okt. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

1-es

Elolvastad, amit írtam? Figyelmesen?

2021. okt. 8. 21:42
 5/45 A kérdező kommentje:

3-as

Sok olyan ember él itthon, akik sajnos nem keresnek olyan jól. A benzinár az egekben, miközben sok tanult embert meg sem fizetnek rendesen, 150-160 000 Ft-okat keresnek.

2021. okt. 8. 21:44
 6/45 anonim ***** válasza:
44%
Ne legyél te abban olyan biztos, hogy a "szerencsésebbek" tényleg azok!
2021. okt. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
83%

" az utóbbi csoportra használt ötbetűs kifejezés az egyik legnagyobb szitokszó "


Talán ha elolvasnád miket írtok itt reggeltől estig, akkor nem csodálkoznál.

2021. okt. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
90%
Páran öntitek magatokból egész nap itt a fost.
2021. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
0%

Tanult ember nem keres 150-160-at,bocsika.

Aki tanult, életképes szakmát, egyetemre járt, az ma min 500 ezer ft fölött keres ebben az országban.Mit gondolsz,sok lánynak, nőnek miért ez a belépő szint ismerkedésnél.belépő...ami ne azt jelenti hogy mész fel hozzá a szobájába, hanem hogy leül veled értelmesen beszélgetni, egy kávé mellett,amit esetleg ki is fizetsz te.

2021. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
9%

A női ösztönök elég egyszerűek. Nyomják itt a süketelést az erkölcsökről meg mindenről aztán egy lapát állú Chadet meglátnak és már húzzák is le a bugyit.

Ennyit a nőkről.

2021. okt. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!